Ziemeļvalstu prese slavē “Goodyear” jaunās Ziemeļvalstīm paredzētās ziemas riepas

GoodYear UltraGrip Ice Arctic

“Goodyear” jaunā radžotā riepa “UltraGrip Ice Arctic” ir kļuvusi par vairākkārtēju uzvarētāju šīs ziemas riepu testos, ieņemot 1. vietu tādu respektablu žurnālu vērtējumā kā “Tekniikan Maailma” (Somija), “Motor” (Norvēģija), “Tehnikamaailm” (Igaunija) un “Aftonbladet” (Zviedrija). Turklāt Ziemeļvalstīm paredzētā neradžotā ziemas riepa UltraGrip Ice+, kas pastāvīgi gūst uzvaras testos, ir kļuvusi par labāko Ziemeļvalstu ziemas riepu zviedru izdevuma“AftonbladetBil” vērtējumā..

“AftonbladetBil” (Nr. 7/2012), kas ir Zviedrijas lielākā dienas žurnāla pielikums, raksta: “Goodyear Ultra Grip Ice Arctic sniegums uz ledus un sniegā ir ļoti drošs, īpaši iespaidīga ir bremzēšana un paātrinājums”. Savukārt Somijas žurnāls “TekniikanMaailma” (Nr. 17/2012), kā vērtējumā “Goodyear UltraGrip Ice Arctic” salīdzinošajos testos ieņēma 1. vietu, raksta šādi: “Šīs riepas ir viegli vadāmas un tām ir precīza stūres reakcija ekstrēmās situācijās.” Tās ir tikai dažas no pozitīvajām atsauksmēm Ziemeļvalstu žurnālos, kas šajā gadā veikuši arī “Goodyear” jauno radžoto riepu testēšanu.

Pēc atzīstamu rezultātu sasniegšanas un godalgotu vietu iegūšanas vairāku žurnālu testos, piemēram, “Tuulilasi” (Somija) un “TeknikensVärld” (Zviedrija), Ziemeļvalstu neradžotā ziemas riepa “Goodyear UltraGrip Ice+” kļuva par “AftonbladetBil” (Nr. 7/2012) rīkotā testa uzvarētāju savā kategorijā: “Šī gada labākā neradžotā riepa ir Goodyear, un uzvaras galvenais iemesls ir tas, ka tai faktiski nav trūkumu,” raksta “AftonbladetBil”.

Birkas: