28. novembra ceļu satiksmes negadījumu statistika

IMGP2145

Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļa ziņo, ka aizvadītajā diennaktī (28.novembrī) valsts teritorijā reģistrēti 75 ceļu satiksmes negadījumi (CSNg), 11 no tiem bijuši ar cietušajiem. Kopumā dažāda smaguma traumas guvuši 19 cilvēki. Vairums CSNg, kā jau ierasts, notikuši Rīgas reģionā, kur satiksme ir visintensīvākā.

Rīgas reģionā reģistrētas 38 avārijas, Kurzemes reģionā 15, Latgales 11, Vidzems reģionā, kur 28.novembrī bija vērojami visnelabvēlīgākie laika un ceļa apstākļi 7 un Zemgalē 4 avārijas. Rīgā notikuši divi CSNg, kuros auto notriecis gājējus. Lokomotīves ielā smagi traumēta kāda aptuveni 65 gadus veca sieviete, bet Jāņogu ielā notriekta 77 gadus veca sieviete,

turklāt Jāņogu ielas negadījumā iesaistītais auto vadītājs no notikuma vietas aizbēdzis.

Kurzemē visi 5 cietušie atradušies vienā automobilī, kas uz Kuldīgas apvadceļa avarējis apdzīšanas manevra laikā. Diennakts laikā tikuši sastādīti arī 170 pārkāpumu protokoli par atļautā ātruma pārsniegšanu, no tiem 91 Rīgas reģionā. Aizturēti arī 12 vadītāji (6 auto un 6 velosipēdu vai mopēdu), kuri savus transporta līdzekļus vadījuši alkohola vai citu apreibinošo vielu iespaidā. Gandrīz puse (5) dzērāji bijuši no Vidzemes reģiona.