Avārija Maskavas un Prūšu ielas krustojumā – visticamāk pārgalvības rezultāts

20-Avarija_23.08.2013 013

Portāls “AutoMedia.lv” piektdien, 23.augusta pievakarē fiksēja avāriju, kas atkal bija notikusi no satiksmes drošības viedokļa ne visai labu slavu baudošajā Maskavas ielas, Prūšu ielas un Kaņiera ielas krustojumā.

Ceļu satiksmes negadījumā (CSNg) bija iesaistītas divas vieglās automašīnas – “BMW” un “Lexus”. Smagi cietušo negadījumā neesot bijis, taču “Lexus” mašīnā esošam cilvēkam sniegta medicīniskā palīdzība.

Kā “AutoMedia.lv” pastāstīja viens no notikušā CSNg aculieciniekiem, “BMW” vadītājs sākotnēji braucis pa Maskavas ielu virzienā prom no centra un krustojumā centies apgriezties braukšanai pretējā virzienā.

“Izskatījās, ka “BMW” vadītājs bija absolūti pārliecināts, ka droši spēs veikt manevru,”

sacīja avārijas liecinieks. Kaut gan luksoforā jau degusi dzeltenā sekcija, X5 nesamazinot ātrumu ielidojis krustojumā un Prūšu ielas virzienā visai lielā ātrumā turpinājis veikt apgriešanās manevru, lai dotos atpakaļ centra virzienā. “BMW” vadītājs esot ignorējis to, ka jādod ceļš krustojumu taisni centra virzienā šķērsojošajam (starp citu, arī šķiet pēdējā brīdī pie dzeltenā jeb pat jau sarkanā luksofora signāla ) “Lexus”.

“”Lexus” vadītājs, ieraudzījis, ka tam sānos nesas “BMW”, sāka bremzēt, taču bija jau par vēlu,” piebilda “AutoMedi.lv” informācijas avots. CSNg pilnu ainu noskaidros Ceļu policija.