Ceļotāju aprindās zināmais “Horizons Unlimited” šovasar pirmoreiz rīko forumu Latvijā

82-Latvijas gada motocikls 2019

Pasaulē populārā motoceļotāju foruma “Horizons Unlimited” organizācija, šovasar, no 29.līdz 31.maijam rīkos savu pirmo starptautisko ceļotāju tikšanos Latvijā un arī Baltijā.

“Horizons Unlimited”, ko aizvadītā gadsimta deviņdesmito gadu beigās kā interneta forumu aizsāka kanādiešu ceļotāju pāris Sūzena un Grants Džonsoni, gadu gaitā ir izaudzis par pasaules ceļotāju (galvenokārt motobraucēju) aprindās labi zināmu un atzītu organizāciju. “Horizons Unlimited” galvenie darbības mērķi ir – ceļotāju pieredzes apmaiņa un jaunu ceļojumu maršrutu atklāšana.

“Horizons Unlimited” Latvijas un Baltijas pasākuma rīkošanas iniciators ir pazīstamais latviešu motoceļotājs Mārtiņš Sils,

kurš savos pasaules izzināšanas braucienos ir pabijis piecos kontinentos un pieveicis vairāk nekā 200 000 km. Mārtiņš zināms arī kā Latvijas ceļojumu kluba “ApPasaule” vadītājs un Trans Euro Trail jeb TET motomaršrutu projekta dalībnieks un Latvijas posma kurators.

“Horizons Unlimited” nu jau teju divas desmitgades ceļošanas entuziastus uz līdzīgiem pasākumiem pulcina dažādās pasaules valstīs. Nu savu kārtu sagaidījusi arī Latvija. No 29.līdz 31.maijam šīs organizācijas pasākums notiks Latvijā, Madonā. Kā bāze izvēlēta dažādu sportisko aktivitāšu centrs – sporta bāze “Smeceres sils”.

Paredzams, ka Madona piedzīvos vēl nebijuša mēroga motoceļošanas  entuziastu pulcēšanos no visas pasaules.  Taču pasākums Smeceres silā ir atvērts jebkuram interesentam, tostarp arī velo un autoceļotājiem. Gaidīti ir gan veterāni, gan iesācēji un pat tie, kuri vēl tikai sapņo par pirmo ceļojumu.

latvia-2020-poster-hires-lv-768x1086

Trīs dienas ilgajā pasākuma programmā paredzētas atzītu ceļotāju pieredzes stāsti, arī motorsporta pārstāvju uzstāšanās, plašas diskusijas, kā arī kopīgā braucienā un atpūtā ceļotāji varēs iepazīt brīnišķīgo Madonas apkārtni.

 “Latvijas ceļotāji pamazām ir uzkrājuši lielu un ļoti interesantu pieredzi, ar motocikliem iepazīstot gan tuvējos reģionus, gan pavisam attālus pasaules nostūrus, un es domāju, ka ir pienācis laiks dalīties ar informāciju ne tikai savā starpā, bet arī dabiski iekļauties globālajā kopienā. Granta un Sūzenas Džonsonu izveidotā organizācija ir tālo ceļojumu un piedzīvojumu sinonīms, tāpēc Horizons Unlimited pasākums Latvijā ir perfekta iespēja iepazīt citam citu un izcelt Latviju kā aizraujošu ceļojumu mērķi,” savu iniciatīvu skaidro Mārtiņš Sils.

Dalībnieku reģistrācija jau ir sākusies un ir pieejama: https://www.horizonsunlimited.com/events/latvia-2020

Papildu informāciju iespējams iegūt: https://appasaule.lv/vispasaules-motocelotaju-foruma-horizons-unlimited-pasakums-latvija/, https://www.horizonsunlimited.com/events/latvia-2020 vai jautājot Horizons Unlimited Latvija projekta vadītājai Paulai Dīriņai, paula@twowheels.lv