“DBS Autoskola” saņem ISO kvalitātes sertifikātu

DBS_Anna_Rozite

Sabiedrībā labi zināmā „Drošas Braukšanas Skola”, kas iepriekš atpazīstamību bija izpelnījusies galvenokārt ar piedalīšanos dažādās ar satiksmes drošību saistītās publiskās akcijās un ar vadītāju profesionālās apmācības speciālām padziļinātas apmācības programmām, arī ir ķērusies pie jauno vadītāju sagatavošanas, turklāt ieguvusi ISO kvalitātes sertifikātu.

„Drošas Braukšanas Skolai” izsniegtais ISO 9001:2009 kvalitātes pārvaldības sertifikāts apliecina, ka uzņēmums pilnībā kontrolē apmācības procesu un atbild par tā kvalitāti no tā sākuma līdz beigām – autovadītāja apliecības saņemšanai.

„DBS Autoskola” ir viens no jaunākajiem „Drošas Braukšanas Skolas”, pakalpojumiem, taču tā ir pirmā autoskola Latvijā, kas saņēmusi ISO 9001:2009 kvalitātes pārvaldības sertifikātu.

DBS apmācību direktors Artūrs Priednieks

Autoskolu Latvijā it kā netrūkst. Nav jau arī brīnums, jo jauno transportlīdzekļu vadītāju sagatavošanā valsts savā pārziņā ir atstājusi vien uzraudzību, pašu apmācību padarot par privāta biznesa brīvu darbības jomu. Autojomas speciālistu aprindās reizumis gadās dzirdēt tādu kā kurnēšanu par jauno vadītāju sagatavošanas visai zemo līmeni. Pa retam pat kādai autoskolai licence tiek anulēta, taču kopumā pastāvošā sistēma nemainās. Latvijā darbojas vairāki simti autoskolu un ik gadu vadītāju apliecības iegūst vairāk nekā 20 tūkstoši automobiļu un motociklu vadītāji.

“Mums ir ļoti svarīgi jaunos autovadītājus sagatavot pēc iespējas labāk, jo tie ir topošie satiksmes dalībnieki, kuri, neesot kvalitatīvi sagatavoti ikdienas satiksmei, uz ceļiem var apdraudēt mūs pašus un mūsu tuvākos līdzcilvēkus,” savu gandarījumu par ISO sertifikāta saņemšanu neslēpj „Drošas Braukšanas Skolas” apmācību direktors Artūrs Priednieks.

Par Drošas Braukšanas Skolu:

Drošas Braukšanas Skola darbojas kopš 2005. gada. Skolas galvenais darbības virziens ir drošas braukšanas apmācības un ar to saistīto risku samazināšana gan uzņēmumiem, gan jebkuram transportlīdzekļa vadītājam, kurš vēlas uzlabot savas braukšanas prasmes, kā arī jauno B un citu kategoriju vadītāju sagatavošana. DBS korporatīvajiem klientiem tiek piedāvāta arī operatīvo transportlīdzekļu vadītāju sagatavošana un Eko braukšanas apmācība, kas ievērojami ļauj ieekonomēt degvielas izmaksas.