Džastins Bībers pieķerts plosāmies reibumā

Beaber_1

Populārajam dziedātājam Džastinam Bīberam draud reāls cietumsods, jo Floridas policija ir uzrādījusi viņam veselu sarakstu nopietnu apsūdzību.

Policisti apturējuši Bībera „Lamboghini Gallardo”, kad tas uz kādas šosejas Majamibīčas pievārtē skrējās ar spilgti sarkanu „Ferrari”. Reģiona policijas priekšnieks Raimonds Martiness telekanālam CNN atklājis, ka dziedātājam izvirzītas apsūdzības ne tikai par to, ka viņš teju divkārt pārsniedzis atļautā braukšanas ātruma limitu, bet arī par pretošanos policijai, autovadīšanu reibuma stāvoklī, kā arī vadītāja apliecības neesamību.

Daļu apsūdzību Bībers ir atzinis jau pirmajā nopratināšanā.

Tostarp viņš ir atzinies, ka lieto alkoholu, marihuānu un dažus medikamentozus apreibināšanās līdzekļus.

Starp citu tika aizturēts arī Bībera konkurents, „Ferrari” vadītājs. Arī viņš bija reibumā. Atsevišķi mediji ziņo, ka tas bija cits amerikāņu dziedātājs – Halils.

Pašlaik Džastins Bībers ir atbrīvots no apcietinājuma pret tīri simbolisku, 2500 ASV dolāru drošības naudu. Taču drīzumā viņam būs jāstājas tiesas priekšā. Maz ticams, ka jauniešu „elks” tiks cauri ar brangu soda naudu un vadītāja tiesību atņemšanu. Par inkriminētajiem pārkāpumiem viņam draud reāls cietumsods sešu mēnešu garumā vai „ārstnieciska kūre” sabiedriskajos darbos.