FOTO: Pie Jēkabpils ‘fūra’ atduras dzelzceļa viadukta balstā (papildināts)

6-Avarija_Spungeni_11.01.2015.

Vētra “Fēliks”, kas šīs nedēļas noagalē (10.-11.janvāris) bija jūtama arī Latvijā, līdzi atnesa daudz slapju nokrišņu – attiecīgi arī draņķīgus ceļu satiksmes apstākļus. Diemžēl arī daudzas, tanī skaitā ne mazums smagas autoavārijas, Ziņu portāli pilni ar aculiecinieku fotogrāfijam no dažādien ceļu satiksmes negadījumiem, bet DELFI pat paspējuši šo nedēļas nogali nodēvēt par ‘melno’…

Arī “AutoMedia.lv” svētdien ap pulsten 20.00 bija lieciniece vairākiem ceļu satiksmes negadījumiem. Bīstamākais no tiem netālu no Jēkabpils pie Spuņģēniem, kur kravas auto ticis sagriezts ‘šķērē’ tieši līkumos pirms dzelzceļa pārvada, kas krustojas ar autoceļu Rīga-Daugavpils. Rezultātā ‘fūru’ inerce iznesa pretējā braukšanas joslā un tā atdūrās viadukta balstā, fakstiki bloķējot vienu braukšanas joslu. Par laimi, šis negadījums noticis bez nopietnām sekām cilvēku veselībai…

3-Avarija_Spungeni_11.01.2015.

Nez kāpēc avarējušais automobilis jau tā līkumotajā un attiecīgi potenciāli bīstamajā vietā atrodas teju diennakti, apgrūtinot satiksmi un pie tā visu laiku dežūrē ceļu patruļdienesta ekipāža… “AutoMedia.lv” pirmdien (12.01, pulksten 10.55) Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniekam Tomam Sadovskim nosūtīja šāda satura e-pastu: “Vai ir iespējams saņemt informāciju, kādēļ kopš vakarvakara nav novākta pie Jēkabpils avarējusī kravas mašīna http://automedia.lv/autoceli-satiksme/foto-pie-jekabpils-fura-atduras-dzelzcela-viadukta-balsta/, kas joprojām bloķē vienu braukšanas joslu?

Turklāt pie tās jau padsmit stundas spiesta dežūrēt policijas ekipāža, kam gan jau darba netrūktu arī bez šīs situācijas uzraudzīšanas…”

Diemžēl līdz pulksten 17.30 nekādu atbildi nesaņēmām…bet avarējušais auto vismaz ap 15.00 vēl joprojām traucēja satiksmi.

Avarija_Spungeni_12.01.2015.