Jautrais „Sieviešu dienas rallijs” kļuvis par grandiozu pasākumu

Sieviesu dienas rallijs 2014 01

Sestdien, 8.martā, kad daudzviet pasaulē tiek atzīmēta Starptautiskā sieviešu diena, Rīgā un visā Latvijā par grandiozāko šo svētku pasākumu kļuva jau sesto gadu pēc kārtas rīkotais „BTA Sieviešu dienas rallijs 2014”.

„BTA Sieviešu dienas rallijs” ir ne tikai aizraujošs un interesants dāmu izklaides pasākums, bet tam arī izglītojošs pienesums, jo pievērš uzmanību drošas un atbildīgas braukšanas prasmēm. Sestdien jau kopš pulksten 6:00 rītā pasākuma dalībnieces reģistrējās rallijam un izgāja automašīnu tehnisko apskati. Nedaudz vēlāk Latvijā pazīstamais autosportists, Droša braukšanas poligona 333 pārstāvis, Haralds Šlēgelmilhs sniedza dalībniecēm instruktāžu par drošu braukšanu.

Šogad rallijs pulcēja rekordlielu dalībnieču skaitu – piedalījās 550 dāmu ekipāžas, vienkopus pulcējot ap pusotru tūkstoti daļā dzimuma pārstāves, kuras aizrāvis šis autosportiski-izklaidējošais drudzis.

Svinīgais rallija starts dāmām tika dots pulksten 9:15 modes un izklaides centrā „Rīga Plaza”. Rallija ietvaros šogad dāmām bija jāatrod 13 kontrolpunkti, kuros jāveic dažādi atjautības, veiklības un precizitātes uzdevumi, kā arī uzdevumi, kas saistīti ar drošu autovadīšanu.

Sieviesu dienas rallijs 2014 02

„BTA Sieviešu dienas rallijā” ik gadu piedalās arī sabiedrībā zināmas dāmas. Šogad rallijā startēja televīzijas un radio raidījumu vadītāja Anna Rozīte, dziedātājas Liene un Kristīne Šomases, kā arī konkursa „Mrs. Grandma Universe 2013” laureāte Lilita Siliņa. Tradicionāli rallijā piedalās arī dažādu uzņēmumu komandas, piemēram, „Baltic Taxi”, „Pica Lulū”, radio SWH un medicīnas sabiedrības „ARS”, kā arī citu uzņēmumu dāmu ekipāžas.

Sieviesu dienas rallijs 2014 03

Rallija dalībniecēm tika pasniegtas balvas ļoti dažādās nominācijās: „Feinākā uzņēmuma ekipāža”, „Modīgākā ekipāža”, „Izklaidīgākā ekipāža”, „Auto tūninga nagla”, „Kontrolpunktu karalienes”, „Izpalīdzīgākā ekipāža”, „Superdāmas”, „Priecīgākā komanda”, „Tīrākais auto”, „Gada labākie lukturi!”, „Seksīgākās autobraucējas”, „Melnākā ekipāža”, „Fantastiskākās līdzbraucējas”, „Zaļākā ekipāža”, „13.vietas ieguvējām”, „Saldumu pavēlnieces”, „Īstā dāma”, „Stila pavēlnieces”, „Go Adventure Ceļojumu zvaigznes”, „Go Adventure cerība un centība 4.vietas ieguvējām”, „Iedvesmojošākā ekipāža” un „Radošākā ekipāža”.

Sieviesu dienas rallijs 2014 04

Kā ierasts, modes un izklaides centrā „Rīga Plaza” dalībnieces pēc finiša gaidīja kārtīga Sieviešu dienas ballīte. Ap pulksten 20:00 sākās „BTA sieviešu dienas rallija 2014” dalībnieču apbalvošana pirmajās nominācijās, bet rallija uzvarētāju ekipāža, kurai tika galvenā balva no apdrošināšanas kompānijas „BTA”, tika paziņota jau pēc pusnakts.