Lielbritānijas karaliene „pieķerta” braucam pa zālienu

Karaliene_2

Britu mediji fiksējuši mirkli, kad Elizabete II ar savu tumši zaļo „Jaguar” universālu nobrauc no Ļielā Vindzoras parka celiņa, lai pa zālāju apbrauktu pastaigā izgājušu jaunu cilvēku ģimeni ar bērniem.

„Mēs nezinājām, ka karaliene atrodas Vindzoras pilī, tādēļ bijām ļoti pārsteigti par notikušo,” „Daily Mail” žurnālistam atzinās 30-gadīgais ģimenes tēvs Tobijs Kors. „Mēs klusi piebraukušo mašīnu vienkārši nepamanījām, tādēļ viņai nācās mūs apbraukt.”

Mūsu uzpūtīgie varturi (jo sevišķi K.Gerharda k-gs!) varētu pamācīties no britu karalienes…

Jaunais pāris – Skārleta un Tobijs – bija ļoti izbrīnīti uzzinot, ka 89-gadīgā karaliene pati vada automašīnu. Un pēc tam viņi gardi nosmējās par to, ka patraucējuši ceļu pašai karaļnama saimniecei, kura ir pieradusi, ka visi padotie viņas priekšā godbijīgi atkāpjas.

Karaliene_1

Informācijai: karaliene ir vienīgā persona Apvienotajā Karalistē, kura drīkst legāli sēdēt pie automašīnas stūres bez vadītāja apliecības. Lai gan Elizabetei II šī privilēģija nav aktuāla. Viņa ir pieredzējusi autovadītāja. Otrā Pasaules kara laikā, vēl būdama princese, viņa bija britu armijas sanitārās kravas mašīnas vadītāja.