Satiksmes departaments sola remontu, bet stāvoklis uz ielas tikai pasliktinās

Bedre Lomonosova iela 34_17.12.2012.

Decembra sākumā „AutoMedia.lv” ievēroja, ka tiklīdz sākas ziema, Rīgas ielās sākas pastiprināti rakšanas darbi, lai arī autovadītāju dzīve jau tā nav salda. Toreiz Rīgas domes Satiksmes departaments  (SD) operatīvi noziņoja, ka vismaz pieminētajās vietās viss ātri vien būšot kārtībā. Taču vienā vietā problēma ne tikai nav atrisināta, bet tieši pretēji – ir pat samilzusi.

Runa ir par Lokomotīves ielā, iepretim namam Nr.34 tieši braucamās daļas vidū izveidojušos iesēdumu. 5.decembrī, kad „AutoMedia.lv” fiksēja iepriekšējā rakstā ievietotos foto, „saliņa” ielas vidū bija aptuveni 1,5-2 metrus plata un 4-5 gara. Savukārt 25.decembrī

autovadītājiem liegtā ielas daļa izstiepusies teju desmitkārt un arī plašumā papletusies.

Pirms gandrīz trim nedēļām SD skaidroja: „Satiksmes departaments Lokomotīves ielā 34 ierobežoja lietus ūdens kanalizācijas kolektora bojājuma rezultātā radušos iesēdumu. Finansējumu bojājumu novēršanai departaments saņēma šonedēļ, remontdarbi tiks uzsākti nākamajā nedēļā.”

Situācija Lokomotīves ielā 34 5.decembrī

Situācija Lokomotīves ielā 34 25.decembrī

Nākamā nedēļa pēc 7.datuma, kurā tika solīts uzsākt remontdarbus, mūsuprāt, bija no 10. līdz 14.decembrim. Apskate liecina, ka kaut kad, kaut kas tur tiešām ir darīts, jo platības ziņā agrāk nelielā iesēduma vietā tagad ir krietni vien plašāki „arumi” un sniega sanesumi, kas satiksmi traucē daudz vairāk. Ak, jā – esam gan mēs neattapīgi! SD atbildē uz „AutoMedia.lv” elektronisko vēstuli, skaidri sacīts: „remontdarbi tiks uzsākti…”

Par problēmas likvidēšanu Satiksmes departaments taču nav bildis ne vārda!

Iespējams, būvbedri Lokomotīves ielas vidū kā savdabīgu pieminekli neizdarībai paredzēts saglabāt visu ziemu? Kā saka, lai autovadītājiem dzīve nesaliktos pārāk garlaicīga… Ļoti iespējams, ka arī šoreiz ātri vien no SD saņemsim kādu veiklu un cerīgi skanošu skaidrojumu.