VIDEO: Rīgā gandrīz perfekti nofilmēts kā motocikls ietriecas mašīnā

Motocikla avarija

Rīgā, Dārzciema un Stopiņu ielas krustojumā 9.septembrī notika kārtējais ceļu satiksmes negadījums, kurā bija iesaistīts motocikls. Cik šausminoša izskatās šāda  avārija, var vērot nu kanalā YouTube ievietotajā ar videoreģistratoru uzņemtā videomateriālā.

Motocikla sadursmē ar automašīnu cieta abi ar motociklu braukušie cilvēki. Smagāk motocikla vadītājs, kuram mediķu palīdzība bija nepieciešama jau uz vietas.

Video skaidri redzams, ka avāriju izraisa melnā “Volkswagen Jetta” vadītājs, kurš, nepārliecinoties par manevra drošību, izbrauc no Stopiņu ielas, lai turpinātu kustību iegriežoties Dārzciema ielā. Tieši šajā brīdī pa Dārzciema ielu Slāvu satiksmes mezgla virzienā brauc motocikls, kura vadītājs nepagūst nobremzēt un ietriecas ielu aizšķērsojušajā auto.

Spēcīgā atsitiena rezultātā motocikla vadītājs un pasažiere, inerces sviesti augstu kūleņo pāri mašīnai.

Par laimi abu piezemēšanās notiek uz ielu sadalošās zaļās joslas, nevis uz asfalta vai uz pretējā joslā esošajām automašīnām. Pretējā gadījumā, visticamāk, sekas būtu ievērojami smagākas.

Aģentūra LETA iepriekš ziņoja, ka motocikla “Yamaha” vadītājs ir 1976.gadā dzimis vīrietis, bet pasažiere – 1986.gadā dzimusi sieviete. Nav šaubu, ka negadījuma izraisītājs ir “Jeta” vadītājs, taču subjektīvi šķiet, ka arī motociklistam piekrīt daļa no sekām, jo nobremzēt viņš visticamāk nepaspēja, jo brauca jūtami virs pilsētā atļautā ātruma.