20 unikāli ”Volvo FH” – par godu ”Volvo Trucks” 20 gadu darbībai Latvijā

Volvo FH_Latvia 20_Edition 2

Par godu ”Volvo Trucks” 20 gadu ļoti veiksmīgai darbībai Latvijā, zviedru kravas auto ražotājs ir izlaidis īpašu zīmola flagmaņa ”Volvo FH Latvia 20 Edition” automobiļu sēriju, kas pieejama vien 20 eksemplāros. Tāpat uz apaļo jubileju pirmo reizi Latvijā smagā kravas transporta sektorā tiek piedāvāts operatīvais līzings ”Volvo” spēkratu iegādei.

”Volvo FH Latvia 20 Edition” sērijas vilcēju individualizācija neaprobežojas vien ar attiecīgiem uzrakstiem uz kabīnes. 500 Zs jaudīgās “Latvia 20 Edition” automašīnas raksturo arī īpašs krāsojums futūristiski tumšzilā krāsā. Turklāt šie auto ir FH modeļa bagātīgākajā komplektācijā un tirgotāji ir parūpējušies, lai nākamie auto saimnieki iegūtu arī speciālas valsts reģistrācijas numurzīmes.

”Volvo FH Latvia 20 Edition” pircējiem no 18.marta ir pieejams vien 20 eksemplāros.

Iegādājoties kādu no 20 īpašā dizaina automašīnām, to pircēji iegūšot arī citus labumus, kas citām ”Volvo Trucks” automašīnām pieejami vien par papildmaksu. “Latvia 20 Edition” pircēji gada garumā bez maksas varēšot izmantot autoparka vadības sistēmu Dynafleet, kas attālināti sniedz informāciju par autoparka atrašanās vietu, autovadīšanas ilgumu, degvielas patēriņu, un ērtu saziņu ar autovadītājiem.

Volvo FH_Latvia 20_Edition

Tāpat “Latvia 20 Edition” pircēji iegūšot OCTA un Premium KASKO apdrošināšanu, kā arī Volvo Truck Asisstance pakalpojumu – iespēju saņemt bezmaksas tehnisko palīdzību, evakuatora pakalpojumus un palīdzību autovadītājam uz ceļa, ja ir beigusies degviela, bojāta riepa vai ir radušās kādas citas tehniskas problēmas.

Volvo Truck Latvia” paziņojumā presei netiek nosaukta “Latvia 20 Edition” mašīnu cena, taču tiek minēts, ka ”Volvo FH Latvia 20 Edition” esot modelis ar visbagātīgāko komplektāciju, kāds pašlaik pieejams.

“Labākais veids, kā nosvinēt lieliskas attiecības ir lieliski piedāvājumi mūsu klientiem – šajā apaļajā jubilejā tās ir 20 “Latvia 20 Edition” automašīnas. Esam ļoti gandarīti, ka spējam Latvijas klientus iepriecināt ar šādu īpaši komplektētu ”Volvo FH” modeli,” teic jaunais ”Volvo Truck Latvia” rīkotājdirektors Endrjū O’Bruks.

”Volvo Truck Latvia” ir vienīgais oficiālais ”Volvo Trucks Corporation” dīleris Latvijā. Uzņēmums dibināts 1996.gadā un tā filiāles un servisi atrodas Rīgā, Ventspilī, Valmierā un Daugavpilī. 20 gadu darbības laikā ”Volvo Truck Latvia” ir kļuvis par vadošo uzņēmumu, kas nodrošina kravas transportlīdzekļu risinājumus Latvijā.

Birkas: