Arī furgoniņa “Caddy” visādceļu versiju pārdēvē par “Alltrack”

VW Caddy Alltrack 01

Frankfurtes autošovā “Volkswagen” komerctransporta nodaļa “ Volkswagen Commercial Vehicles” izrādīs arī jaunās paaudzes “VW Caddy” furgoniņa versiju ar bezceļu automobiļa estētiku.

Iepriekš par “Cross Caddy” dēvētā paaugstinātas pārgājamības versija tagad, līdzīgi kā vieglajiem pasažieru auto modeļiem sauksies “Caddy Alltrack”. Taču tāpat kā priekštecis, arī jaunais “Alltrack” būs pieejams gan kā kravas-pasažieru pārvadāšanas versija, gan kā ģimenes minivens.

Tie atšķiras no pārējiem “Caddy” modeļiem,

jo tās aprīkojumā ietilpst 17 collu vieglmetāla diski Quito, jauna metāliska Mojave Beige virsbūves krāsa, bet papildaprīkojumā pieejama 4MOTION visu riteņu piedziņas sistēma. Izskatu greznos sudrabotie un matētie durvju sliekšņi ar Alltrack logotipu.

Pasažieru pārvadāšanas versijā pieejami 7Summits sēdekļu pārklāji, kā arī nolokāmi galdiņi priekšējo sēdekļu atzveltnēs. Minivena versijas sēdekļu pārklāji izgatavoti no izturīga Pillion auduma. Abās versijās pieejams arī ādas apdares komplekts (stūres rats, stāvbremzes svira, pārnesumu pārslēgs) ar Muscat krāsas šuvēm utt.

VW Caddy Alltrack 02

Jaunākās paaudzes “Caddy” klāstā šobrīd iekļauti četru jaudas versiju 2,0 litru TDI dīzeļa dzinēji (75-150 ZS) un trīs (1,0 l, 1,2 l un 1,4 l) zema izmešu līmeņa TSI benzīna dzinēji (84-125 ZS), kā arī 1,4 l TGI arī ar dabas gāzi darbināmais 110 ZS dzinējs. Atkarībā no dzinēja iespējams izvēlēties 5 pakāpju un 6 pakāpju manuālo transmisiju vai 6 pakāpju un 7 pakāpju DSG transmisiju, bet “Alltrack” papildus iegūst arī 4MOTION pilnpiedziņu.

Bez 4MOTION, “Caddy Attrack” standartaprīkojumā iekļauts arī palīgmehānisms braukšanas uzsākšanai kalnā, kā arī pasažieru pārvadāšanas versija aprīkota ar manuāli pielāgojamu gaisa kondicionēšanas sistēmu, Light and Sight paketi (ar atpakaļskata spoguli ar automātiskās aptumšošanās funkciju, dienas braukšanas gaismām ar automātisko pārslēgšanās funkciju, „atgriešanās mājās“ un „došanās prom“ funkciju, kā arī intermitējošas darbības logu tīrītājiem ar lietus sensoru), ātruma ierobežotāju un Composition Colour radio ierīci ar 5 collu skārienekrānu.

Plānots, ka “Caddy Alltrack” Eiropas tirgos būs pieejams jau 2015.gada beigās.

VW Caddy Alltrack 03