Arī šogad noskaidros efektīvas braukšanas čempionu

The Drivers' Fuel Challenge 2015

„Volvo Truck Latvia” informē, ka jau 10.aprīlī sākās pieteikšanās ikgadējām „Volvo Trucks” rīkotajām ekonomiskas braukšanas sacensībām The Drivers’ Fuel Challenge. Tajās var piedalīties visi profesionālie kravas automobiļu vadītāji neatkarīgi no tā, kādu transportlīdzekļa markas automašīnu tie vada ikdienā.

The Drivers’ Fuel Challenge starptautiskā mēroga sacensības notiek kopš 2009.gada, bet Latvijas labākais autovadītājs tiek noskaidrots kopš 2012.gada.

Līdz šim kvalifikācijas braucienos savas prasmes pārbaudījuši turpat 550 Latvijas kravas automašīnu autovadītāju.

‘’Ekonomiska braukšana ir gan labvēlīga videi, gan veids, kā transporta uzņēmumiem mazināt izmaksas. „Volvo Trucks” pētījumi liecina, ka ekonomiskas braukšanas potenciālās priekšrocības tiešām ir iespaidīgas – mazākas degvielas izmaksas, pilnvērtīgāka automašīnas tehnisko priekšrocību izmantošana un mazākas tās remonta un apkopes izmaksas. Taču, lai šos ieguvumus sasniegtu, svarīga ir autovadītāju attieksme un zināšanas par ekonomisku braukšanu,’’ tā par ekonomiskas autovadīšanas ieguvumiem stāsta „Volvo Truck Latvia” mārketinga vadītāja Dace Rostoka.

The Drivers’ Fuel Challenge ietvaros tiks pārbaudīta dalībnieku prasme prognozēt situāciju uz ceļa, atbilstoši izmantojot automašīnas dzinēja un transmisijas tehniskās iespējas. Sacensības notiks realitātei maksimāli pietuvinātos apstākļos, vadot kravas automašīnu drošā un atbildīgā veidā.

Šogad  sacensību  norisei  un  uzvarētāja noteikšanai  izvēlēta jauna kārtība.

Tādējādi tikšot noskaidrots patiesi prasmīgākais autovadītājs, maksimāli izslēdzot veiksmes faktoru, norādīts „Volvo Truck Latvia” paziņõjumā. No 6.maija līdz 26.jūnijam notiks atlases kārtas, bet Latvijas fināls – 4.jūlijā, kura pirmo trīs vietu ieguvēji pārstāvēs valsti Baltijas reģiona finālā, kas notiks 25.jūlijā.

Plašāka infomācija par sacensību nolikumu un pieteikšanās kārtību pieejama uzņēmuma mājas lapā http://bit.ly/1CeaCux.