Atvērts „Manitou Group” Ziemeļvalstu reģiona atbalsta centrs

Manitou_Nordics

Francijas uzņēmums „Manitou Group”, paplašinot globālo uzņēmuma pārstāvniecību tīklu, Rīgā izveidojis Ziemeļvalstu reģiona pakalpojumu atbalsta centru.

Jaunajā „Manitou Nordics” centrā tiks apkalpoti Baltijas un Skandināvijas valstu uzņēmuma zīmolu tirdzniecības pārstāvji, sniedzot tiem konsultācijas un apmācības, kā arī nodrošināta produktu pieejamība visam Ziemeļvalstu reģionam.

„Manitou Nordics” jaunajās 800 m2 plašajās telpās, kas atrodas Rīgā, Piedrujas ielā 7, iespējams aplūkot plašu mašīnu un iekārtu klāstu. 200 m2 aizņem labiekārotas biroja un sapulču telpas, 200 m2 – izstāžu zāle, bet vēl 400 m2 atvēlēti mācību un produktu prezentācijas telpām.

„Latvijas kā reģiona centra izvēle ir stratēģiski pārdomāta

– esam viegli pieejami gan klientiem, gan pārstāvniecībām visā Ziemeļu reģionā. Otrs aspekts – darbinieku kvalifikācijas un citu resursu ziņā esam konkurētspējīgi. Iepriekšējo trīs darbības gadu rādītāji strauji veicināja reģionālo paplašināšanos, kas iet roku rokā ar koncerna mērķi stiprināt globāla līdera pozīciju nozarē,” skaidro SIA „Manitou Nordics” vadošais direktors Ilmārs Nartišs (attēlā pa kreisi).

Ilmars_Nartiss

„Manitou Nordics” telpās plānots realizēt vismaz 100 reģionālās tehniskās un produktu mācību sesijas gadā. Uzņēmumā ir nodarbināti četri nozares profesionāļi, bet turpmākajos trijos gados paredzēts personāla skaitu palielināt līdz 10 darbiniekiem.

2014. gadā „Manitou Nordics” apgrozījums sasniedza 60,7 miljonus eiro, kas ir par 18% vairāk nekā gadu iepriekš. Uzņēmuma produktu klāstā ir teleskopiskie iekrāvēji, industriālie, universālie un augstas caurgājamības dakšveida iekrāvēji, iekrāvēji ar izbīdāmo mastu, kompaktiekrāvēji, mini frontālie iekrāvēji, pacēlājplatformas, kravas automobiļiem piestiprināmi iekrāvēji, noliktavu aprīkojums un dažādi piederumi.

Manitou_001

Latvijā „Manitou Group” ražotās iekārtas iespējams iegādāties uzņēmuma oficiālajās pārstāvniecībās – SIA „Intrac Latvija” un SIA “Industriālais Parks”.

Birkas: