„Audi Sport” komandas transportam izvēlas „MAN” vezumniekus

Man_audi

Septiņi jaunās paaudzes „MAN TGX” transportēs „Audi Sport” saimniecību uz DTM un izturības sacīkšu pasaules čempionāta (WEC) posmiem.

„Audi Sport” rīcībā nodoti „MAN TGX 18.480” seglvilcēji, visi ar modernu un komfortablu XXL izmēra kabīni un „D26” saimes turbodīzeli ar tiešo degvielas iesmidzināšanas sistēmu un 480 ZS jaudu. Sevišķi tiek uzsvērts, ka dzinējs atbilst stingrajām „Euro 6” emisijas prasībām. Automobiļu komplektācijā ietilpst pilns pasīvās drošības komplekts, tostarp LED dienas gaitas lukturi, ksenona galveno gaismu starmeši un vesela rinda elektronisku drošības sistēmu, ieskaitot adaptīvo kruīza kontroli (ACC) un braukšanas joslu maiņas uzraudzības sistēmu (LGS).

„Mēs lepojamies, ka „Audi” vadošās sacīkšu komandas savas saimniecības transportam ir izvēlējušās „MAN” kravas mašīnas. Tādējādi no degvielas izmantošanas efektivitātes un vides draudzīguma viedokļa „Audi Sport” jau nodrošinājis sev pirmo vietu servisa parkā,” Minhenē notikušajā oficiālajā automobiļu nodošanas ceremonijā teica „MAN” mārketinga direktors Haincs Jurgens Lēvs. „Es novēlu viņiem visaugstākos panākumus arī visā turpmākajā sacīkšu sezonā!”
„Daudzus gadus mēs sadarbojamies ar „MAN”, jo pazīstam to kā spēcīgu un uzticamu partneri,” uzsver „Audi Sport” DTM komandas vadītājs Dīters Gass.

„Šie jaunie seglvilcēji ir tik pat jaudīgi kā „Audi RS 5 DTM” sacīkšu mašīnas.

Tie varbūt arī nav tik ātri, toties spēj droši un laikā nogādāt mūsu vērtīgo kravu sacīkšu vietā, vai tā būtu Vācijā vai jebkurā citā vietā uz pasaules.”

Birkas: