CATA papildina autobusu parku ar pieciem „Sprinter“

_mg_1584

Viens no Latvijas pasažieru pārvadātājiem – akciju sabiedrība CATA – savā īpašumā ieguvis piecus „Mercedes–Benz Sprinter 514 CDI“ autobusus. Tie uzsāks kursēt jau šomēnes, veicot gan reģionālās nozīmes maršrutu apkalpošanu, gan nepieciešamības gadījumā arī komercpārvadājumus.

“Esam gandarīti par veiksmīgi uzsākto sadarbību ar vienu no vadošiem pasažieru pārvadātājiem Latvijā. Jāuzsver, ka šī ir pirmā reize, kad pārdodam „Mercedes–Benz“ autobusus CATA. Ceram uz tikpat veiksmīgu un ilgstošu sadarbību arī nākotnē,” teic „Domenikss“ mikroautobusu mazumtirdzniecības vadītājs Renārs Agarskis.

“Piecu „Mercedes–Benz“ autobusu iegāde ir nozīmīgs pienesums mūsu uzņēmumam. Cenšamies iet līdzi laikam un sekojam, lai mūsu pasažieriem un darbiniekiem tiktu nodrošināts augsts ērtību līmenis, drošība un labsajūta braucienu laikā. Autoparka atjaunošana palīdzēs samazināt autobusu ekspluatācijas izdevumus un kaitīgo izmešu daudzumu apkārtējā vidē. Tāpat arī, pielāgojoties pārvadājamo pasažieru plūsmai, atbilstošas ietilpības autobusu izmantošana optimizēs transporta pakalpojumu izmaksas,” uzsver AS CATA pārvadājumu daļas vadītājs Nikolajs Slotins.

Jauniegūtajos „Mercedes–Benz Sprinter 514 CDI“ ir 22 vietas,

tostarp 19 sēdvietas un trīs stāvvietas. Autobusi aprīkoti ar kondicionieriem un papildu salona sildītājiem, ļaujot nodrošināt komfortablu braucienu kā vasarā, tā arī ziemā. Motori atbilst „Euro6“ ekoloģiskajiem standartiem. Tie ir ne tikai videi draudzīgi, bet arī ekonomiski. „Mercedes–Benz Sprinter 514 CDI“ ir vienlīdz labi piemēroti pasažieru pārvadājumiem gan pilsētas, gan starppilsētu maršrutos.

AS CATA izvēlējās „Mercedes–Benz Sprinter“ autobusus 2016.gada maijā, noslēdzot līgumu ar Domenikss. Darījuma kopējā summa ir 290 194 eiro.

CATA ir Cēsīs reģistrēta akciju sabiedrība ar vairāk nekā 60 gadu pieredzi vietējos un starptautiskajos pasažieru pārvadājumos. Uzņēmuma filiāles atrodas Limbažos, Ainažos, Siguldā, Saulkrastos, Ērgļos un Aizkrauklē.

Birkas: