„DAF CF” un „LF” tagad startē „Euro 6” līgā

Daf_cf

Starptautiskajā komerctransporta izstādē Birmingemā „DAF Trucks” prezentējis „LF” un „CF” sērijas jauno modeļu saimi.

„LF” un „CF” ir loģisks turpinājums modeļu evolūcijai, ko pērnruden aizsāka flagmanis „XF”. Ražotāja pārstāvji uzsver, ka tiem veikti daudzi un nozīmīgi uzlabojumi nevis tikai kārtējais „feislifts”.

Visi „DAF” modeļi tiek aprīkoti ar augsti efektīviem jaunākās paaudzes „Paccar” dīzeļdzinējiem. Tie ir kompakti, ar zemu vibrāciju līmeni un augstu efektivitāti, turklāt, kas būtiski, atbilst „Euro 6” ekoloģiskajiem normatīviem. Motori tiek piedāvāti jaudas diapazonā no 150 līdz 510 ZS.

„LF” tikusi ievērojami modificēta šasija un uzstādīti jauni tilti.

Pateicoties jaunajam kabīnes dizainam, ievērojami uzlabota mašīnas aerodinamika. „CF” salonu skārušas tikai nelielas izmaiņas, bet „LF” interjers ir rekonstruēts pilnībā – tas gan izskatās mūsdienīgāk, gan arī padarīts funkcionāli ērtāks. Vadītāja vietas aprīkojumā tagad iekļauts krāsains monitors ar piecu collu diagonālo platumu, kur informāciju var saņemt 32 valodās.

Automobiļu starmeši papildināti ar diožu dienas gaitas lukturiem, bet „CF” aprīkots arī ar LED galveno gaismu lukturiem.

DAF Euro-6 LF 1

Interesanti, ka „LF” apkopju intervāls ir 60 000 km, turpretim „CF” tagad var palepoties ar garāko intervālu savā klasē – 150 000 km.

„DAF CF” sērujas ražošana startēs jau jūnijā, bet pirmie „LF” noripos no konveijera novembrī.

Birkas: