„DAF” daudzveido šasiju piedāvājumu

Daf_XF-6x2-FAR-LR

Kravas automobiļu ražotājs „DAF” paplašina savu „Euro 6” modeļu spektru, iekļaujot tajā jaunas trīs un vairāku asu šasijas.

Automobiļu pneimatiskā piekare tikusi pilnībā pārveidota, kā rezultātā tagad iespējams izmantot populāro „BDF” standarta kravas virsbūves stiprināšanas sistēmu.

„FAR” šasijai tagad ir 7,5-tonnīga atbalsta ass, kā rezultātā tai ir 13 t maksimālā kravnesība. Jaunie „CF” un „XF” modeļi ar tādu lieliski izmantojami kā bāze izotermiskajiem konteineriem vai refrižeratoriem, kā arī lielgabarīta mazsvara kravu transportam.

Savukārt „FAS” šasijai ir 10-tonnīga atbalsta ass. Divi dubultriteņu tilti nodrošina augstu stabilitāti, kas ir svarīgi automobiļiem ar augstu novietotu smaguma centru, kā, piemēram, konteineru vedējiem vai lopu transportam.

„DAF” jaunās paaudzes „FAR” un „FAS” šasijas ir pieejamas ar riteņu bāzes garumu no 4,2 līdz 5,9 metriem.

Daf_CF-FAT-6x4-LR

Bez tam „DAF” „Euro 6” modeļu gammā ir arī šasijas modifikācija „FAN” ar stūrējamu aizmugurējo asi. Tā paredzēta izmantošanai pilsētas apstākļos, piemēram, tādiem automobiļiem kā atkritumu vedējs vai dažādas specializācijas produktu piegādātāji. Un sevišķi lielas slodzes darbiem klienti var izvēlēties arī „FAG” šasiju, kam ir divas stūrējošas aizmugurējās asis – viena novietota pirms, bet otra aiz automobiļa velkošās ass.

Par spēka agregātiem „DAF” jaunās paaudzes „CF” un „XF” modeļiem kalpo sešcilindru „Paccar” turbodīzeļi ar 11 un 13 litru darba tilpumu. Kā jau iepriekš atzīmēts, tie atbilst „Euro 6” ekoloģiskajiem standartiem.

Birkas: