„DAF” paplašina konfigurāciju iespējas

DAF_cf_1

Nīderlandes kravas automobiļu ražotājs „DAF Trucks N.V.” ziņo, ka sākot ar novembri arī „CF” saimes trīsasu modeļiem būs pieejams jaunās paaudzes „Euro 6” standarta 6,7-litrīgais dīzeļdzinējs.

Kā uzsver ražotāja pārstāvji, tādējādi „CF” sērijas mašīnās tiks apvienota „Paccar PX-7” turbodīzeļa efektivitāte un augsta kravnesība.

Standarta variantā trīsasu šasijas riteņu formula ir 6×2. Tai ir aizmugurējā atbalsta ass – tā var būt fiksēta vai stūrējama – ar vienu riteni katrā pusē. Tā paredzēta 7,5 t slodzei, kā rezultātā šasijas kopējā kravnesība pieaug līdz 19 t, bet mašīnas pilnā masa ir 32 tonnas. Bet smagākiem darba apstākļiem „DAF” piedāvā arī „CF” modifikāciju, kur atbalsta ass ir aprīkota ar dubultriteņiem.

Visām šasiju konfigurācijām ir pieejamas trīs atšķirīgu lielumu kabīnes: īsā standarta „Day Cab”, pagarinātā „Sleeper Cab” un sevišķi komfortablā ar paaugstināto jumtu „Space Cab”.

„Paccar PX-7” turbodīzelis tiek piedāvāts divās jaudas versijās

– ar 283 un 314 ZS. Bāzes komplektā tam paredzēta deviņpakāpju mehāniskā pārnesumkārba, bet komforta cienītāji var izvēlēties „AS-Tronic” 12 pakāpju automātu.

DAF_cf_1

Atgādināsi, ka līdztekus ekonomiskajam „PX-7” motoram „CF” sērijas aprīkojumā pieejami arī lielāki spēka agregāti – 10,8 l „Paccar MX-11” un 12,9 l „Paccar MX-13”.

Birkas: