„DAF” pievienojies miljonāru sarakstam

daf_millionth_truck2

Ženēvas izstādes daudzo jaunumu iespaidā esam palaiduši garām kādu nozīmīgu notikumu – pagājušajā nedēļā Nīderlandes ražotājs „DAF” atzīmēja miljonā kravas automobiļa izlaidi.

Svinīgo pasākumu „DAF Trucks NV” Eindhovenas ražotnē ar savu klātbūtni pagodināja pat Nīderlandes premjerministrs Marks Rutte. Viņš savā uzrunā atzīmēja, ka šajā kompānijā inovācijas un meistarība nenogurstoši iet roku rokā, turpinot tās dibinātāju brāļu Van Doornu aizsāktās tradīcijas.

Jubilejas automobilis izrādījās sarkans „XF” saimes segluvilcējs. Tā atslēgas kopā ar simbolisku dāvanu tieši pie konveijera tika pasniegtas pasūtītājam – ungāru specializētās transporta kompānijas „Revesz Group” prezidentam Balintam Revešam, kurš atzinās, ka

ar prieku papildina uzņēmuma autoparku ar vēl vienu „DAF” automobili.

„DAF” ir viens no vadošajiem kravas automobiļu ražotājiem Eiropā. Nīderlandes kompānijas spēkrati ir populāri ne tikai pašmāju tirgū, bet aizņem vislielāko tirgus daļu arī Lielbritānijā un Ungārijā.

„DAF” startēja kravas automobiļu tirgū 1949. gadā. Kopumā pirmajā ražošanas gadā tika pārdotas 150 mašīnas. Salīdzinājumam 2014. gadā uzņēmums kopumā realizēja 36 000 kravas automobiļu. Beidzamo divu gadu laikā „DAF” ir pilnībā atjauninājuši visu modeļu gammu, tostarp pārgājuši uz „Euro6” standarta dzinējiem.

Birkas: