„Domenikss” izrāda jaunās paaudzes kravas automobiļus

MB_truck_1

SIA „Domenikss” starptautiskās „Mercedes-Benz Euro VI Truck Road Show” tūres ietvaros esošajiem un potenciālajiem klientiem prezentējis savus jaunākās paaudzes kravas auto modeļus „Actros”, „Arocs”, „Antos” un „Atego” ar „Euro 6” dzinējiem.

MB_truck_3

„Mercedes-Benz Truck Show” norisinās jau sesto gadu pēc kārtas. „Daimler AG” drošas un ekonomiskas braukšanas eksperti katru vasaru dodas izbraukuma tūrē, viesojoties daudzās Eiropas valstīs. Šogad tūrei starts tika dots Tallinā, pēc tam tā piestāja Latvijā, Krimuldas pagastā, bet pēc tam devās tālāk virzienā uz Centrālo Eiropu.

Šoreiz tūres ietvaros klienti varēja gūt paplašinātu informāciju un speciālistu pieredzi par „Mercedes-Benz” kravas automobiļu jaunākās paaudzes „Euro 6” dzinējiem.

MB_truck_5

„Daimler AG” instruktoru vadībā interesenti varēja pārliecināties par automobiļu priekšrocībām tādās kategorijās kā jauda, ekonomija, drošība un braukšanas komforts. Tika prezentēta gan dabai draudzīgā „Blue Efficiency Power” tehnoloģija, kas samazina degvielas patēriņu un CO2 izmešu daudzumu, gan inovatīvās automobiļu kabīnes, kuras sniedz vadītājam maksimālu ergonomiku un komfortu. Bija iespēja izmēģināta arī jaunradīto „Active Brake Assist 2” tehnoloģiju, kas nodrošina visaugstāko drošības līmeni, reaģējot ne tikai uz kustīgiem, bet arī uz stāvošiem potenciāli bīstamiem šķēršļiem.

 

MB_truck_4„Man ir prieks, ka saviem klientiem sarūpējām divu dienu programmu, par kuru saņēmām arī starptautisku atzinību. Daļu no „Domenikss” veidotās programmas „Daimler AG” eksperti nolēmuši izmantot arī citu valstu posmos, savukārt smilšu karjers bija lieliska vieta, kur parādīt „Mercedes-Benz” „Euro 6” dzinēju spēku,” par pasākumu stāsta SIA „Domenikss” ģenerāldirektors Viktors Troicins.

„Mercedes-Benz Truck Road Show” divu dienu laikā apmeklēja vairāk nekā 120 dalībnieki – esošie un potenciālie „Domenikss” klienti.

 

Birkas: