„Fiat Doblo” ir gatavs nobraukt no asfalta

fiat_doblo_trekking_001

Itāļu kompānijas „FIAT” komerautomobiļu nodaļa ir sagatavojusi pavisam neparastu mazā furgoniņa „Doblo” versiju, kas aktīvā dzīves veida cienītājiem ļaus doties vieglā bezceļā.

Ārēji visādceļu braucējs, kas ieguvis paplašinātu nosaukumu „Doblo Trekking”, atšķiras no bāzes modeļa ar vizuāli uzlabotiem buferiem, citādiem miglas lukturiem, kā arī robustākiem riteņu diskiem. Par 10 mm paaugstināts klīrenss uzreiz gan nebūs pamanāms. Taču, kas būtiski šādas koncepcijas automobilim, „Doblo” ir aprīkots ar dzinēja apakšas aizsargvairogu.

fiat-doblo-trekking-gets-10-mm-of-extra-ground-clearance_2

Interjera aprīkojumā nav nekādu pārsteigumu, lai gan ražotāja pārstāvji norāda, ka speciāli „Doblo Trekking” ir sagatavojuši jaunus sēdekļu apdares materiālus.

Neceriet – tam nav četru riteņu piedziņas!

Tā vietā itāļi savu bezceļu furgoniņu aprīkojuši tikai ar elektronisko vilkmes kontroles sistēmu „Traction+”. No staigniem dubļiem ar to neizmīcīties, toties nepietiekamas saķeres apstākļos tā kompensēs vadītāja meistarības trūkumu.

fiat_doblo_trekking_003

Pagaidām nav ziņu par „Doblo Trekking” komplektācijas variantiem un cenām. Vairāk informācijas „FIAT” pārstāvji sola atklāt… Nu kur gan citur, ja ne Ženēvā. Tirdzniecībā visādceļu furgoniņš nonāks vasaras vidū.

Birkas: