„Ford” tuvāk iepazīstina ar Amerikas tirgum paredzēto „Transit Connect Wagon”.

Ford-Transit_Connect_Wagon_2014_800x600_wallpaper_01

„AutoMedia.lv” pēc Parīzes autošova jau vēstīja par jauno LCV (Light Commercial Vehicles) „Ford Transit Connect”. Nule „Ford Company”  ir publicējusi plašāku informāciju par šī modeļa pasažieru versiju „Ford Transit Connect Wagon” Amerikas tirgum, kas 2013. gada ceturtajā kvartālā  tirdzniecībā nonāks ar divām garenbāzes versijām jeb ar piecām vai septiņām sēdvietām.

„Ford Transit Connect Wagon” pirmkārt tiks aprīkots ar 2,5 litru četru cilindru dzinēju, taču papildus kā opcija būs pieejams arī 1,6 litru „EcoBoost” benzīna motors, kam tiek lēsts ļoti ekonomisks degvielas patēriņš. Transportlīdzeklis tiks aprīkots ar sešpakāpju automātisko pārnesumkārbu.

Šim auto paredzētas zemas ekspluatācijas izmaksas.

„Ford Transit Connect Wagon” raksturo atilīgs, mūsdienīgs dizains, panorāmas stikla jumts, atpakaļskata kamera, 6,5 collu skārienjūtīgs ekrāns ar navigācijas iekārtu, un SYNC ar „MyFord Touch” tehnoloģiju – „Ford” izstrādātu, ar balsi aktivizējamu sakaru un izklaides sistēmu.

Pēc „Ford” aplēsēm katru gadu Amerikā tiks pārdoti ap 35 000 eksemplāru. Ražotājs uzsver, ka „Ford Transit Connect Wagon” ir ideāli piemērots mazajiem uzņēmumiem, korporatīvajiem autoparkiem, taksometru kompānijām, individuālajiem lietotājiem.

Īpaši padomāts ir par daudzbērnu ģimenēm, jo transportlīdzeklis aprīkots ar bērnu novērošanas spoguli, lai vecāki varētu sekot līdzi drošības jostu lietošanai un bērnu uzvedībai arī otrajā un trešajā sēdekļu rindā.

„AutoMedia.lv” jau rakstīja, ka Eiropā šo auto komplektēs ar trim dažādiem dīzeļmotoriem, kā arī 1,0 litra „EcoBoost” un 1,6 litru „EcoBoost” benzīna motoriem. Arī Eiropā tiks pārdotas divas versijas – piecvietīgais „Tourneo Connect” un septiņvietīgais „Grand Tourneo Connect”.

Birkas: