FOTO: Rīgā un Rēzeknē aizvadīts ikgadējais “DAF Road Show 2014″

2-DAF Road Show 2014

Trešdien, 9.jūlijā Rīgā, pie holandiešu kravas automobiļu ražotāja “DAF Trucks” pilnvarotā pārstāvja “Centrako” (Siltuma ielā 5) tika aizvadīts gadskārtējais “Road Show 2014″, kas šoreiz bija galvenokārt veltīts iepazīstināšanai ar “DAF” kravinieku Euro 6 atgāzu emisiju normām atbilstošo dzinēju līnijas  priekšrocībām un degvielas ekonomiju.

Neskatoties uz visnotaļ karstajiem laika apstākļiem uz pasākumu bija ieradušies gandrīz 100 apmeklētāji, kuri pārstāvēja 65 uzņēmumus, galvenokārt kravu pārvadājumu firmas.

4-DAF Road Show 2014

Pēc prezentācijas, kurā tika sniegta svarīgākā informācija par “DAF” Euro 6 līnijas priekšrocībām un degvielas ekonomiju,

apmeklētājiem bija iespēja arī izbraukt ar kādu vai vairākiem no “DAF”jaunākajiem modeļiem -

FT XF (automātisko vai manuālo kārbu) vai CF. Atgādināsim, ka “AutoMedia.lv” nesen vēstīja arī par nopietnāku ‘tikšanos’ ar jaunākās paaudzes CF un LF modeļiem.

Tāpat pasākumā bija apskatāmas arī automašīnas: LF FA 220 12 t ar slēgtu virsbūvi, CF FAR 370 ar slēgtu virsbūvi, kurā iekārtots rezerves daļu veikals, CF FAD 460 (ar pašizgāzēju), XF FT 510 (Super Space kabīne) un CF FT 440 (vilcējs uz treilera).

Nākamajā dienā, 10.jūlijā “DAF Road Show 2014″ paviesojas arī Latvijas austrumpusē – Rēzeknē.

Birkas: