Gada darījums: „Volvo Truck Latvia” piegādās SIA „Kreiss” 280 kravas auto

Kreiss 1K trucks

„Volvo Trucks” oficiālais pārstāvis „Volvo Truck Latvia” un visā Eiropā pazīstamais loģistikas pakalpojumu sniedzējs – Latvijas uzņēmums SIA „Kreiss” vienojušies, ka līdz šā gada beigām pārvadātājam tiks piegādātas 280 kravas automašīnas, ziņo „Volvo Truck Latvia” preses dienests.

Vairāki desmiti “Volvo” jau šā gada laikā ir nonākuši “Kreiss” apritē, bet līdz ar minēto vienošanos, likts pamats, šā gada lielākajam darījumam smagā komerctransporta tirgū Latvijā.

Kā zināms, „Volvo” smagais komerctransports ir ilggadējs līderis Latvijas tirgū. Nav noslēpums, ka viens no faktoriem, kas „Volvo Trucks” ļauj būt vadošajam kravas pārvadājumu automobiļu piegādātājam, ir ražotāja tiešās tirdzniecības un servisa struktūras uzturēšana Latvijā. Tas ļauj piedāvāt klientiem izdevīgākus biznesa risinājumus nekā, ja tirdzniecību un servisu veiktu neatkarīgs komersants.

Taču ilgstoši atrasties priekšgalā citu zīmolu komerctransportam (tostarp ar analogiem tiešajiem ražotāja pārstāvjiem), acīmredzot ļauj „Volvo Truck Latvia” komandas darbs un „Volvo” kravas mašīnu reputācija.

Piemēram,

sadarbībai ar „Kreiss” šogad aprit jau 15 gadi.

Kopš 2000.gada „Kreiss” ir iepircis jau apaļu tūkstoti dažādu modeļu „Volvo” kravas mašīnas. Tūkstošais “Volvo” pie “Kreiss” nonācis šā gada aprīlī. Nez vai, uzņēmums ilgstoši izvēlētos strādāt tieši ar „Volvo”, ja šādu sadarbību būtu pamats apšaubīt.

“Ilgtermiņa sadarbība ir viens no galvenajiem atslēgas vārdiem mūsu klientu attiecībās.  SIA „Kreiss” ir nozīmīgs „Volvo Trucks” partneris ne tikai Latvijas, bet visas Eiropas tirgus mērogā.  Ilggadīgās attiecības stiprina arī abu uzņēmumu sapratne par kvalitāti, efektīvu pārvaldību un apkārtējās vides aizsardzību”, uzsver „Volvo Truck Latvia” rīkotājdirektors Āre Knofs.

“Daudzu gadu sadarbības rezultātā varu teikt, ka mēs esam novērtējuši „Volvo” kvalitāti, drošību, degvielas ekonomiju, kā arī uz klientiem vērstu apkalpošanu un izpratni ilgtermiņa attiecību veidošanā.  Šo 15 gadu sadarbības laikā mūsu uzņēmums ir audzis straujā tempā, un piemērotu, un mūsdienīgu tehnoloģiju risinājumi ir būtiska šīs izaugsmes sastāvdaļa, lai palīdzētu mums strādāt vēl ātrāk, drošāk un efektīvāk. Šai ziņā „Volvo” tehnoloģijas nav pievīlušas un ir bijušas mums lielisks atbalsts,” klāsta SIA „Kreiss” valdes loceklis Sergejs Zaļizko.

Piebildīsim, ka „Kreiss” ir Latvijā lielākais īstermiņa realizācijas preču pārvadātājs Eiropas tirgū. Uzņēmums dibināts 1994.gadā un jau sākotnēji specializējās augļu, dārzeņu un citu īstermiņa realizācijas preču pārvadāšanā. Patlaban „Kreiss” rīcībā ir 1200 kravas automašīnas, kas visas jaunākas par pieciem gadiem. Lielākā daļu „Kreiss” autoparka veido „Volvo” jaunāko modeļu automašīnas.

Savukārt „Volvo Truck Latvia” nepilnu 20 gadu darbības laikā kļuvis par vadošo uzņēmumu Latvijā, kas nodrošina kravas transportlīdzekļu risinājumus. Vidēji katrs trešais kravas auto Latvijā ir „Volvo”. Tieši  Rīgā 1996.gadā „Volvo Trucks” atklāja pirmo servisa centru Austrumeiropā, tādējādi iezīmējot jaunas stratēģijas – tiešās tirdzniecības un apkopes – sākumu, ko uzņēmums īstenojis visā Austrumeiropā un Centrāleiropā. Šobrīd Baltijas valstīs vien darbojas 11 „Volvo Trucks” servisa centri, no kuriem četri atrodas Latvijā.

Attēlā no kreisās: Sergejs Zaļizko, Kreiss SIA valdes loceklis; Gunnars Ēkvals, Ziemeļeiropas reģiona Transportlīdzekļu pārdošanas nodaļas viceprezidents un Ēmils Jonsons, Volvo Trucks Baltijas jūras valstu tirgus kravas komerctransporta nodaļas direktors

Birkas: