„Iveco Daily” pasludina par Gada Furgonu

Iveco-daily_2

Neilgi pēc tam, kad „Renault” T sērijas vilcējs starptautiskajā komerctransporta izstādē „IAA 2014” tika titulēts par Gada Kravas Auto, starptautiskā žūrija nosauca uzvarētāju arī nominācijā „Van of the Year 2015”.

Gada Furgona titulu šogad nopelnījis „Iveco” vieglais kravas automobilis „Daily”. Starptautiskie mediju eksperti to novērtēja kā furgonu, kura izveidē jūtams vislielākais ieguldījums augstu efektivitātes standartu nodrošināšanā, kas ilgtermiņā ļaus veikt kravu pārvadājumus, respektējot vidi un cilvēku drošību.

Jāatzīmē, ka „Iveco” ir guvis nudien grūtu uzvaru,

jo nominācijā „Van of the Year” bija vislielākā konkurence kopš 1991. gada, kad tika izveidots šāds konkurss. Trešās paaudzes „Daily” tikai ar 17 punktu pārsvaru pārspēja tuvāko sekotāju trijotni „Fiat Ducato/Peugeot Boxer/Citroen Jumper”. Trešajā vietā tika ierindots ar lielām ambīcijām startējošais „Ford Transit”.

Kompānijas „Iveco” prezidents Pjērs Lahute, saņemot prestižo balvu teica: „Mēs esam priecīgi un ļoti lepni par šo titulu. „Daily” jaunajā paaudzē mēs esam nudien ievērojami uzlabojuši gan komfortu un gaitas īpašības, gan dzinēju efektivitāti un izturību, bet vienlaikus samazinājuši ekspluatācijas izmaksas. Es gribu veltīt šo balvu mūsu klientiem, kas ikdienā ir kopā un uzticas šādam darba biedram.”

Birkas: