„Iveco” gatavs palīdzēt

Iveco_basildon_trakker_1

Kravas automobiļu ražotājs „Iveco” kārtējo reizi nodemonstrējis savu modeļu plašās modifikācijas iespējas, pēc britu firmas pasūtījuma pielāgojot automobiļus specifiskam būvdarbu aprīkojumam.

Kā liecina ražotāja informācija, kompānija „Whitehare Aggregates Ltd.” no Bazildonas smagu un apjomīgu celtniecības darbu veikšanai pie „Iveco” dīlera pasūtījusi četrus unikālas specifikācijas automobiļus, no kuriem

pirmie divi šobrīd jau ir piegādāti klientam.

Viens no tiem ir iespaidīgs „Trakker” ar riteņu formulu 10×4. Tam ir trīs stūrējamas riteņu asis, katra ar 10 tonnu kravnesību. Turklāt attālums starp šīm (priekšējām) asīm pagarināts attiecīgi līdz 187 un 182 cm, kas nodrošina maksimāli vienmērīgu slogojumu. Rezultātā šāda konfigurācija ļāvusi palielināt vezumnieka tehniski pieļaujamo pilno masu līdz 56 tonnām.

„Whitehare Aggregates” pārstāvis atklājis, ka šo „Trakker” ir paredzēts aprīkot ar „Exactmix” kompleksu, kas paredzēts betona gatavošanai tieši būvlaukumā.

Iveco_basildon_strator_8

Otrs pēc britu pasūtījuma „Iveco” izgatavotais specautomobilis ir „Startor” ar riteņu formulu 8×4. Tam ir divas stūrējamas asis, katra ar deviņu tonnu kravnesību un 26-tonnīga šasija. Proti, automobiļa pilna masa ir 37 tonnas, bet maksimāli pieļaujamā – 44 tonnas. Tā „profesionālā orientācija” pagaidām nav zināma.

Birkas: