„Iveco” laiž ielās „Urbanway”

IvecoBus_Urbanway_LR

60. pilsētas sabiedriskajam transportam veltītajā kongresā un izstādē, kas norisinājās Ženēvā, itāļu kompānija „Iveco” prezentēja jaunu zīmolu „Iveco Bus”.

Turklāt zīmola „Iveco Bus” pasludināšana notika vienlaikus ar jauna pilsētas autobusa „Urbanway” pirmizrādi.

Jaunais modelis ir mantojis dažādus mezglus un tehniskos risinājumus, kas jau aprobēti „Iveco” starppilsētu autobusam „Crossway”. Abiem „Iveco-brāļiem” ir kopīgas daudzas detaļas, tostarp arī energoefektīvie priekšējie un aizmugurējie lukturi. Lai nodrošinātu virsbūvei augstu korozijas izturību, visām metāla detaļām veikta kataforēzā gruntēšana.

„Urbanway” vadītāja vieta un salons, izstrādāti atbilstoši „EBSF” („European Bus System of the Future”) normatīviem, nodrošina maksimāli racionālu telpas izmantošanu, pārdomātu ergonomiku un komfortablu gaisotni (jebkādos klimatiskajos apstākļos) braukšanas laikā.

Autobusu pēc izvēles var komplektēt ar „Iveco Tector 7” vai „Cursor 9” sešcilindru dīzeļdzinējiem.

Kompaktais „Tector 7” ar 6,7 litru darba tilpumu un 286 ZS jaudu tiek izmantots 10,5 un 12 metrus garajām „Urbanway” versijām, savukārt 9.0 l/400 ZS „Cursor 9” var uzstādīt 12 un 18-metrīgajiem autobusiem. Abi dzinēji aprīkoti ar selektīvo katalītiskās neitralizācijas sistēmu „Hi-eSCR” un atbilst „Euro 6” ekoloģiskajam standartam. Bez tam „Iveco” piedāvājumā ir arī ar gāzi darbināms „Cursor 8 CNG” motors.

Ražotāja pārstāvji uzsver, ka pateicoties „Iveco” inženieru mērķtiecīgam darbam, visi „Urbanway” mezgli padarīti viegli pieejami, līdz ar to maksimāli ērti un ātri apkalpojami. Turklāt moderni materiāli un pilnveidota konstrukcija ļāvusi pagarināt detaļu servisa intervālus.

Birkas: