„Iveco” ved uz tirgu trešās paaudzes „Daily”

Iveco_Daily_2

Jūnijā Eiropas tirgū debitēs populārā „Iveco Daily” jaunās paaudzes modelis – vizuāli un tehniski modernizēts plaša profila vieglais kravas automobilis.

Kā var redzēt „Iveco” publicētajos attēlos, visupirms jau trešās paaudzes „Daily” izceļas ar jaunu, agresīvāku dizainu, ko raksturo automobiļa izliektā radiatora reste, sašaurinātie galveno gaismu lukturi, izspīlēti spārni un neparastas formas priekšējais buferis.

Iveco_daily_1

Atzīmēšanas vērts fakts, ka „Iveco Daily” pamatā joprojām ir klasiskā nesošā rāmja konstrukcija,

kas nodrošina auto virsbūves stingrību.

Kā jau tas ierasts šādas klases komercautomobiļiem, arī jaunais „Daily” tiks piedāvāts ar dažādiem riteņu bāzes un rāmja garumiem, taču pirmo reizi būs pieejami furgoni ar 18 un 20 m3 kravas telpas lietderīgo tilpumu, t.i., apjomīgākie šajā klasē.

Visi modeļi ar pilnu masu virs 3,5t ieguvuši jaunu priekšējo riteņu piekari, kas nodrošina gan labāku vadāmību, gan gaitas komfortu. Savukārt modificēta aizmugurējā balstiekārta ļāvusi par 55 mm pazemināt iekraušanas slieksni.

Kā liecina ražotāja izplatītā informācija, jaunais „Daily” ir padarīts par 5% ekonomiskāks un attiecīgi arī videi draudzīgāks. To izdevies panākt mērķtiecīgi pilnveidojot automobiļa dzinējus, kā arī optimizējot transmisijas pārnesumu attiecības. Jaunā modeļa izveides gaitā „Iveco” dizaineri daudz uzmanības veltījuši vadītāja vietas komforta uzlabošanai. Uzstādīts jauns mērinstrumentu bloks, jauns gaisa kondicionieris, uzlabota salona skaņas izolācija.

Iveco_Daily_3

Trešās paaudzes „Daily” tiks ražots divās „Iveco” montāžas rūpnīcās – Suzārā (Itālijā) un Valjadolidā (Spānijā). Eiropas dīleri pirmās mašīnas saņems jau jūnijā.

Birkas: