Jaunais „Volvo FM” pusslepus paviesojies arī Latvijā

03 - Volvo_FM_Volvo.trucks.latvia_13.03.2013_43

„AutoMedia.lv” jau vēstīja, ka, laižot tautās atjaunoto vilcēju FM, „Volvo Trucks” rīko Eiropas tūri ar divām nemaskētām jaunajām mašīnām un aicina ikvienu jauno auto ievērojušo piedalīties fotokonkursā. Trešdien, 13.martā viens „FM” bija sastopams “Volvo Truck Latvia” centrā Rīgā.

Arī sociālie tīkli jau labu brīdi vēstīja par jaunā “FM” gaidāmo Eiropas tūri, tostarp viesošanos Latvijā.

Trešdien spēkrats bija veiksmīgi šķērsojis Latvijas robežu, lai pēcpusdienā, nomazgāts no ceļa putekļiem, gozētos pie “Volvo Truck Center”.

Arī „AutoMedia.lv” devās klātienē izlūkot jauno vilcēju, ko bildēs mēģina noķert turpat vai visa Eiropa. Tā kā šī ir spiegu spēle, precīzs maršruta grafiks netiek atklāts un sākumā šķita, ka „Volvo” centrā no jaunā auto nav ne miņas. Taču izrādījās, ka tas „slēpās” automazgātuvē un tikai pēc neilgas gaidīšanas tika novietots plašākai apskatei pie „Volvo” centra galvenās ieejas.

Ap milzīgo spēkratu staigāja divi manāmi noguruši, bet smaidīgi un atsaucīgi šoferi. Par prieku „AutoMedia.lv” viņi piedāvājās ieslēgt priekšējos lukturus. Viens no šoferiem (Vladimirs), smaidot norādīja, ka starmeši ir V burta formā, kā jau raksturīgi „Volvo”.

Beigās abi kravas auto vadītāji pat piektita papozēt pie auto, kas uz kādu laiku viņiem ir kā mājas. No Latvijas jaunais „Volvo FM” devās uz Igauniju.

Birkas: