Jaunākie „Scania” kravenieki dosies tūrē pa Latviju

Scania Streamline 2013 01

No 20. – 29.augustam četrās Latvijas pilsētās viesosies Scania Baltic Caravan automobiļu šovs un pasākumu ietvaros tiks prezentēts jaunais «Scania Streamline», kā arī otrās paaudzes Euro 6 motori.

Pasākuma ietvaros būs iespēja iepazīties ar jauno «Scania Streamline», kas patērē par 8% mazāk degvielas nekā iepriekšējais modelis. Ievērojamais degvielas  ietaupījums  ir panākts pateicoties otrās paaudzes Euro 6 motoriem, Scania Active Prediction kruīza kontrolei, uzlabojumiem aerodinamikā, pārnesumkārbā.

Scania Baltic Caravan 2013 pasākums norisināsies četros posmos -

20. augustā Liepājā, Brīvības ielā 162 (laukums pretim «Statoil»), 22. un 23. augustā Rīgā, Tīraines ielā 13 («Scania Latvia» teritorija), 27. augustā Daugavpilī, Kraujas ielā 2 («K-Rauta» stāvlaukums), 29. augustā Valmierā, Valmieras novada Kocēnu pag. «Robežlejās» («Scania Latvia» Valmieras servisa teritorija).

Jaunie «Streamline» standartā ir aprīkoti ar uzņēmuma autoparka vadības sistēmu jeb FMS, kas attālināti ļauj sekot līdzi auto vadītāju braukšanas stilam, degvielas patēriņam, kravas auto atrašanās vietai kā arī attālināti lejupielādēt tahogrāfa datus. Caur FMS sistēmu ir iespējams ieplānot servisa apmeklējumus un servisam ir iespēja attālināti lejupielādēt visus bojājumu kodus, kas palielinās laiku, ko auto pavada uz ceļa un samazinās servisa apmeklējuma laiku.

Apmeklētājiem būs iespēja iepazīt septiņus «Scania» kravas transportlīdzekļus – «R 450 Topline», «R 500 Topline», «R 440 Highline» kravas vilcēju ar puspiekabēm, «R 440 Topline» tilpumkravu pārvadāšanai ar centrālasu piekabi, «R 500» kokvedēju ar «Jyki» piekabi, «G 440 8×4» pašizgāzējs un «P 230» kravas furgonu.

Birkas: