Jauno „Mercedes-Benz Citan” karavāna piestāj Ķīpsalā

Mercedes Benz Citan 2013 01

Kā zināms no 26. līdz 28.aprīlim Rīgā, Ķīpsalā notiks ikgadējā tematiskā izstāde „Auto 2013”, kur „Mercedes-Benz” pārstāvis „Domenikss” piedālās tikai ar komerctransportu. Izstādes laikā Rīgā ciemosies arī jaunā modeļa „Mercedes-Benz Citan” Eiropas prezentācijas tūres karavāna.

Sestdien, 27.aprīlī, no plkst. 10.00 līdz 19.00  izstādes ietvaros ikviens  interesents varēs iepazīties un pat doties īsā testa izbraucienā ar „Citan” modeļiem. Jaunā „Citan” modeļu prezentācijas pasākums noslēdzas tieši Rīgā, bet iepriekš vairāku mēnešu garumā

„Citan” karavāna ir ceļojusi jau cauri astoņām valstīm – Bulgārijai, Serbijai, Rumānijai, Horvātijai, Slovēnijai, Ungārijai, Slovākijai un Lietuvai.

Vairāk kā pilsētas komercauto pozicionētais „Citan” pieejams gan pasažieru, gan kravas automobiļa versijā. Pasažieru modelis sasniedz 4,71 metru garumu, un tam ir piecas pasažieru sēdvietas un atbīdāmas sānu durvis abās pusēs. Savukārt kravas automobiļa versija pieejama trīs dažādās garuma versijās – 3,94, 4,32 un 4,71 metru garumā. Citan modelis aprīkots ar dīzeļdzinējiem, kas atkarībā no versijas attīsta no 75 līdz 110 zirgspēku lielu jaudu, kā arī pieejams 115 ZS jaudīgs benzīna dzinēja modelis.

„Mercedes-Benz Citan”  ir piemērots kravas pārvadājumiem pilsētas apstākļos. „Citan” tirgošana Eiropā sākās 2012.gada nogalē, un šis modelis papildina „Mercedes-Benz” mazā komerctransporta sektoru, kur jau labi zināmi tādi modeļi kā „Vario”, „Sprinter” un „Vito”.

Mercedes Benz Citan 2013 02

Birkas: