„John Deere” modernizējis mazos censoņus

John_deere_5e_1

Lielākais lauksaimniecības tehnikas ražotājs, kompānija „John Deere” laidis tirgū modernizētus 5. sērijas traktorus.

„John Deere” modeļi „5E” un „5ML” ir lielisks kompaktu izmēru, jaudas un universālu darbaspēju apvienojums, kas padara tos piemērotus visdažādāko darbu veikšanai.

„John Deere 5ML” ar zemu riteņu profilu ir paredzēts izmantošanai dārzkopībā, fermās un citās vietās, kur ir ierobežots darba augstums. Tā aprīkojumā ir četrcilindru dīzeļdzinējs ar jaudas diapazonu no 100 līdz 115 ZS. Savukārt „5E” dzinēju paletē ir spēka agregāti ar 85 līdz 100 ZS jaudu. Visi dzinēji atbilst aktuālajam ekoloģiskajam standartam „Tier 4”.

Pateicoties tik lielai dzinēju jaudai, traktors var tikt aprīkots ar frontālo iekrāvēju, kas spēj pacelt līdz 1,5 t kravas.

Modernizācijas gaitā „5E” un „5ML” ieguva vairākus ergonomiskus uzlabojumus,

kas ļauj traktora vadītājam dažādas operācijas veikt ātrāk un produktīvāk. Sakarā ar to, ka itin bieži 5. sērijas traktori tiek izmantoti iekraušanas darbos, tiem tagad ir iespēja 1 m diapazonā (!) regulēt kabīnes augstumu, kas ļauj būtiski uzlabot operatora redzamību.

john_deere_5095e_tractor_1200x800

Kompānijas „John Deere” pārstāvji atgādina, ka viss ģeniālais ir vienkāršs, tā attaisnojot to, ka izvēlējušies darbībā pārbaudītu modeļu modernizācijas ceļu, nevis radījuši principiāli jaunu konstrukciju.

Birkas: