Kravas-pasažieru „Doblo” ieguvis smaidošu seju

bg800_561754

Pāris mēnešus pēc „Doblo” kravas versijas „feislifta” pirmizrādes itāļu ražotājs „FIAT” iepazīstina arī ar modernizētu tā inteliģentāko, t.i., kravas-pasažieru brāli.

Kā var redzēt attēlos, automobiļa āriene ir piedzīvojusi tik būtiskas pārmaiņas, ka to visā nopietnībā varētu pasniegt par jaunas paaudzes modeli. Taču patiesībā modeļa platforma ir palikusi neskarta, un „Doblo” nudien ir pārdzīvojis tikai tādu nopietnāku vizuālu atsvaidzināšanu.

bg800_561757

Salonā ievērojamākie jaunumi ir rekonstruēta viduskonsole, kurā vietu atradis jaunākās paaudzes „Uconect” multimediju centrs (papildaprīkojumā) ar 5-collīgu skārienjutīgu ekrānu.

Vizuāli atsvaidzināts auto stūres rats un klimata regulācijas pults.

bg800_561752

Turklāt ražotāja pārstāvji uzsver, ka „Doblo” sēdekļiem ir jauna, kvalitatīvāka materiāla apdare, kā arī uzlabota kabīnes skaņas izolācija.

Eiropas tirgū „Doblo” dzinēju gammā paredzēti septiņi spēka agregāti – ne tikai benzīna un dīzeļmotori, bet arī dzinēja versija, kas darbināma ar biodegvielu. To pieejamais jaudas diapazons no 90 līdz 135 ZS.

bg800_561755

„FIAT” pārstāvji uzsver, ka „Doblo” ir automobilis gan ikdienas darbam, gan ģimenes brīvdienu izklaidēm. Tam tiek piedāvātās ļoti plašas konfigurācijas iespējas: pieejami divi dažādi bāzes garumi, divi atšķirīgi jumta augstumi, piecu vai septiņu sēdvietu variants. Turklāt „Doblo” izceļas ar savai klasei rekordlielu – 790 l – bagāžas nodalījuma apjomu.

Kā liecina ražotāja izplatītā informācija, modernizētā versija dīleru salonos varētu nonākt jau 2015. gada februāra beigās. „Doblo” furgona un kravas-pasažieru izpildījumā tiek ražots „FIAT” Turcijas filiālē Bursā.

bg800_561753

Birkas: