„Kurbads un Ko” atver jaunu automobiļu loģistikas centru

Kurbads_06

Piektdien, 2012.gada 24.augustā tika atklāts jauns SIA „Kurbads un Ko” loģistikas centrs. Jaunais loģistikas centrs atrodas Rīgā, Maskavas ielā 432. Tā kopējā platība ir 5 hektāri un īpaši aprīkotos stāvlaukumos iespējams izvietot līdz pat 2000 automašīnām. Teritorijā atrodas automašīnu pirmspārdošanas sagatavošanas cehi 900 m2 platībā, autovedēju remonta zona 500 m2 platībā un moderna biroja ēka 400m2 platībā.

SIA „Kurbads un Ko” ir dibināta 1993. gadā, un kopš tā laika uzņēmuma darbības virziens bijis nemainīgs – vieglo automašīnu transportēšana Baltijā, NVS un Skandināvijas valstīs, kā arī visā Eiropā. „Kurbads un Ko” piedāvā pilnu loģistikas pakalpojumu klāstu – automašīnu piegādi no ražotāja līdz pasūtītājam, transporta pakalpojumus, pirmspārdošanas sagatavošanu, automašīnu uzglabāšanu un vietējos pārvadājumus. Tādējādi

„Kurbads un Ko” klienti ir ne vien privātpersonas un nelieli dīleri, bet arī lieli koncerni.

Uzņēmums piedāvā veikt arī automašīnu novērtēšanu, inspekcijas un apkopes darbus, tādejādi samazinot klienta netiešās darbības izmaksas, kas saistītas ar automašīnu uzglabāšanu, transportēšanu un apkopi pirms pārdošanas. „Kurbads un Ko” ir arī autorizētais austriešu ražotāja „Kaessbohrer” kravas transporta servisa centrs, kurā kvalificēti meistari veic kā uzņēmumu, tā arī privātpersonu komerctransporta tehnisko apkopi un nepieciešamo remontu, tai skaitā detaļu un agregātu maiņu, kā arī šasiju un virsbūvju krāsošanu.

“Par jauna loģistikas centra izbūvi izšķīrāmies tāpēc, ka iepriekšējās platības kļuva par šauru augošajam automobiļu apgrozījumam,” skaidro SIA „Kurbads un Ko” valdes priekšsēdētājs Andis Pikāns. “Tā piemēram, mums uzticēta „Volkswagen” importētāja automobiļu krājuma uzglabāšana visām Baltijas valstīm. Patlaban mūsu noliktavā atrodas ap 600 VW automašīnu.”

Automašīnu pārvadāšanai SIA „Kurbads un Ko” izmanto specializētus jaunākās paaudzes „Volvo” markas kravas automobiļus, kas aprīkoti ar „Kaessbohrer” piekabēm. Automobiļu dzinēji atbilst Euro 4 un Euro 5 izmešu normām. Šie auto vedēji paver iespēju vienlaikus transportēt līdz pat 10 vieglajām automašīnām. Patlaban loģistikas centra autoparkā ir trīsdesmit pieci autovedēji, kuru vadīšana uzticēta profesionāliem un ļoti pieredzējušiem vadītājiem. SIA „Kurbads un Ko” apgrozījums 2011. gadā bija 5 miljoni latu.

“Uz „Kurbads un Ko” pakalpojumiem vienmēr var paļauties,” atzīst vairāku auto zīmolu pilnvarotā pārstāvja SIA „Skandi Motors” valdes loceklis Ainārs Liljē. “Mēs esam pārliecinājušies, ka jebkurš starpgadījums vai aizķeršanās, kas var rasties tik garā loģistikas ķēdē, tiks operatīvi atrisināti. Automobiļu tirdzniecībā dažkārt nepieciešamas steidzamas un pat neplānotas automašīnu piegādes, un „Kurbads un Ko” vienmēr ir gatavs pārkārtot savu grafiku, lai mums palīdzētu.”

“Lai gan „Kurbads un Ko” ir mūsu konkurenti, priecājamies, ka šis uzņēmums attīstās un spēj ieguldīt līdzekļus jauna loģistikas centra atklāšanā,” saka SIA „GEFCO Baltic” automobiļu un transporta loģistikas menedžeris Martins Keršis (Martynas Kersys). “Automašīnu loģistika ir daudz sarežgītāka nekā citi pārvadājumu veidi, jo nogādāt automašīnu galapunktā sveiku un neskartu, turklāt laikus, ir grūts darbs, ko pasūtītājs ne vienmēr spēj novērtēt. Tāpēc Latvijā ir ļoti maz tādu uzņēmumu, kas spēj šo uzdevumu veikt augstā līmenī. „Kurbads un Ko” noteikti ir viens no tiem.”

Jaunā loģistikas centra atklāšanā neaizmirstamu šovu sniedza atraktīvais moto braucējs Jānis Rozītis, kura elpu aizraujošais lēciens ar motociklu no viena auto vedēja uz otru, simbolizēja pāreju no iepriekšējā loģistikas centra uz jauno.