Latvijā ieradusies „Scania” karavāna

Scania_streamline

No 20. līdz 29. augustam četrās Latvijas pilsētās viesojas „Scania” automobiļu karavāna, kuras ietvaros tiek prezentēts jaunais „Scania Streamline” modelis un otrās paaudzes „Euro 6” motori.

„Šis pasākums notiek „Scania Latvia” 20. jubilejas ietvaros, un tieši Latvija ir pirmā no Baltijas valstīm, kurā piestājusi „Scania” automobiļu karavāna,” informē „Scania Latvia” valdes priekšsēdētājs Aigars Pušinskis. „Interesentus aicinām apmeklēt pasākumu, lai apskatītu un izmēģinātu mūsu jauno produktu – „Scania Streamline”.” Kā informē ražotāja pārstāvis, jaunais modelis ļauj ietaupīt līdz 8% degvielas.

Uzņēmumu īpašniekiem un šoferiem ir iespēja praksē pārliecināties par „Scania” automobiļu priekšrocībām. Pasākuma ietvaros tiek piedāvāts veikt līdz 15 km garu braucienu ar transporta līdzekli ar pilnu kravas noslodzi.

„Scania Baltic Caravan 2013” pirmais posms Liepājā jau aizvadīts.

Šodien un rīt (22. un 23. augustā) karavāna ir piestājusi Rīgā, Tīraines ielā 13 (SIA „Scania Latvia” teritorijā),

Scania_streamline_1

27. augustā tā viesosies Daugavpilī, Kraujas ielā 2 (T/C „K-Rauta” stāvlaukumā), bet 29. augustā – Valmierā, Kocēnu pagasta „Robežlejās” (SIA „Scania Latvia” Valmieras servisa teritorijā).
Interesenti aicināti ierasties no plkst. 10:00-17:00. Pasākuma apmeklētāju ērtībām iespējams rezervēt vēlamo testa brauciena laiku pa tālruni 67066600 vai rakstot e-pastu info@scania.lv.

Apmeklētāju rīcībā ir 7 „Scania:  spēkrati: „R 450 Topline”, „R 500 Topline”, „R 440 Highline” kravas vilcēji ar puspiekabēm, „R 440 Topline” tilpumkravu pārvadāšanai ar centrālasu piekabi, „R 500” kokvedējs ar „Jyki” piekabi, „G 440 8×4” pašizgāzējs, „P 230” kravas furgons.
Testa braucienus iespējams veikt ar C, E kategorijas vadītāja apliecībām. Savukārt tiem, kam ir B kategorijas vadītāja apliecība, būs iespēja pievienoties testa braucienā „Scania Latvia” projektu vadītājiem.

Informācijai:
Jaunie „Streamline” standartā aprīkoti ar „Scania” autoparka vadības sistēmu „FMS”, kas ļauj attālināti sekot līdzi vadītāju braukšanas stilam, degvielas patēriņam, kravas auto atrašanās vietai, kā arī lejupielādēt tahogrāfa datus. Izmantojot „FMS” sistēmu, ir iespējams plānot servisa apmeklējumus, un servisam ir iespēja attālināti lejupielādēt visus bojājumu kodus, kas samazinās auto apkopei un remontam nepieciešamo laiku.

Birkas: