Latvijā uzsākta jaunākā „Mercedes-Benz” kravas vilcēja „Antos” tirdzniecība

Mewrcedes-Benz Antos 01

„Daimler Mercedes-Benz” ģenerālpārstāvis Latvijā „Domenikss” uzsācis jaunā kravas automobiļa „Antos” pārdošanu. „Mercedes-Benz Antos” ir kravas vilcējs, kas paredzēts transporta pārvadāšanai tuvās un vidējās distancēs.

„Jaunais „Antos” sevī apvieno divu automobiļu klases, kas nodrošina vidējo un smago kravu distribūciju, tādējādi aizstājot uzreiz divis iepriekšējos modeļus „Axor” un „Actros. Jaunā automobiļa platforma ļauj izveidot kravas automobili gan lielgabarīta vieglu kravu pārvadāšanai ar maksimālu ietilpību, gan smagām un maza izmēra kravām, kur ļoti būtiska ir liela kravnesība”, stāsta SIA „Domenikss” kravas automobiļu tirdzniecības un mārketinga vadītājsAivis Zapereckis.

Lai nodrošinātu plašo izmantošanas diapazonu un katram klientam piemeklētu optimālāko risinājumu,

„Antos” tiek aprīkots ar jaunajiem Euro VI dzinējiem

ar trīs tilpumiem – 7,7 l, 10,7 l un 12,7 litri, kas kopumā nodrošina 13 dažādas jaudas pakāpes amplitūdā no 238 līdz 510 zirgspēkiem. Jaunais modelis sevī ietver vieglā komerctransporta manevrēšanas spējas savienojumā ar smagā automobiļa ietilpību – kombinācija lielu kravu pārvadāšanai tuvās un vidējās distancēs.

„Antos” konstrukcijā īpaši padomāts par auto vadītāju un vestās kravas drošību, drošības sistēmu ieviešana ir jaunā globālā „Mercedes-Benz” tendence. „Antos” pieejamas visas drošības sistēmas, ar kādām ir aprīkots „Mrecedes-Benz” vilcēju flagmanis „Actros”.

„Antos” drošības sistēmas ietver ne tikai jau ierastās ABS un EBS sistēmas, bet arī efektīvas disku bremzes un stabilitātes kontroles nodrošinājumu. Euro VI dīzeļa dzinēji, kas pieejami plašā jaudas spektrā no 238 līdz pat 510 zirgspēkiem, ir sevišķi ekonomiski un ļauj uzņēmumiem ietaupīt uz ekspluatācijas izmaksām, teikts kompānijas izplatītajā paziņojumā. Arī kravas automobiļa dizains – kabīnes plūdlīnijas formas, vējstikls un izmantotie materiāli paaugstina transporta līdzekļa aerodinamiku, kas nodrošina vēl mazāku degvielas patēriņu.

Jaunais modelis īpaši piemērots kravas pārvadāšanai īsās distancēs. Auto konstruēts darbam pilsētā – tas ir paredzēts preču piegādei intensīvos maršrutos, kur nepieciešamas regulāras pieturas pēc īsām nobrauktām distancēm. Transporta līdzekļa kravas telpa ir veidota maksimāli ietilpīga šāda izmēra automobilim. „Antos” ir pieejama divās versijās – „Loader” un „Volumer”. „Loader” versija īpaši izceļas ar lielo celtspēju. Tas ir viens no vieglākajiem auto savā klasē, taču tajā pašā laikā nodrošinot augstu kravnesību. Savukārt „Volumer” izceļas ar trīs metrus augsto kravas telpu, kas ļauj pārvadāt izmēros apjomīgas kravas.

Birkas: