„Latvijas Gāze” saņem jaunus „Opel Combo”

Combo_Latvijas_Gaze

Vācu autoražotājs „Opel” piegādājis akciju sabiedrībai „Latvijas Gāze” sešas speciāli aprīkotas, ar gāzi darbināmas „Combo” automašīnas.

AS „Latvijas Gāze” ar katru gadu pievērš arvien lielāku uzmanību apkārtējās vides pārvaldības jautājumu apzināšanai un risināšanai. Tagad, iegūstot sešus speciāli aprīkotus, ar gāzi darbināmus „Opel Combo”, uzņēmums ne vien cieši ievēro principus par videi draudzīgu risinājumu lietojumu, bet tās pārstāvjiem tiks nodrošinātas arī tādas priekšrocības kā zems degvielas patēriņš un nelielas ekspluatācijas izmaksas, uzlabota braukšanas kvalitāte un dinamika, kā arī komercfurgonam raksturīgā paaugstinātā funkcionalitāte.

„Opel Combo” var tikt darbināti arī ar benzīnu,

taču gāzes izmantošana samazina CO2 emisiju līmeni pat par 20%, vienlaikus auto nezaudē savu sparu un veiktspēju un nodrošina lielisku efektivitāti.

Latvijas tirgū ir tikai daži auto ražotāji, kas jau no rūpnīcas piedāvā ar gāzi darbināmus transportlīdzekļus. Tostarp „Opel” regulāri investē videi draudzīgos jauninājumos un šobrīd Baltijā piedāvā divus ar gāzi darbināmus modeļus: „Zafira Tourer 1.6 Turbo” un „Combo 1.4 Turbo”. Abi ir pieejami gan M1, gan N1 kategorijā, nodrošinot videi draudzīgāku pārvietošanos un ievērojamu ietaupījumu ikdienas ekspluatācijā.

Birkas: