Līdz „The Drivers’ Fuel Challenge” Latvijas finālam atlicis mēnesis

The Drivers’ Fuel Challenge 2015 01

Jūlija sākumā (4.jūlijā) notiks šī gada „Volvo Trucks” rīkoto ekonomiskas braukšanas sacensību The Drivers’ Fuel Challenge nacionālā mēroga finālsacensības, bet labāko autovadītāju atlase pilnā sparā norit jau kopš maija sākuma. Līdz lielajam finālam, kurā tiks noskaidrots Latvijas labākā auto vadītāja titula īpašnieks, atlikušas vēl vien 7 kvalifikācijas dienas, informē rīkotaji.

Maija atlases kārtās savu prasmi pārbaudījuši 87 auto vadītāji. TOP 10 prasmīgāko šoferīšu uzrādītie degvielas patēriņa rezultāti ir diapazonā no 21,91–23,70 l/100 km, bet auto vadītāja profesionalitātes nozīmību uzskatāmi parāda

starpība starp sacensību zemāko un augstāko degvielas patēriņa rādījumu – 13 l uz 100km.

‘’Automašīnas tehnisko priekšrocību pareiza izmantošana, maršruta plānošana un situācijas paredzēšana uz ceļa ir tie faktori, kas nosaka uzņēmējdarbības specifikai optimālu un pamatotu degvielas patēriņa līmeni. Mūsu sacensības ir vēl viens veids kā to uzskatāmi skaidrot gan autovadītājiem, gan uzņēmējiem, un šī gada TOP 10 rezultāts rāda, ka ejam pareizā virzienā,’’ tā par sacensību gaitu stāsta „Volvo Truck Latvia” autovadītāju apmācību vadītājs Boriss Baibara.

The Drivers’ Fuel Challenge 2015 03

Katru nedēļu trešdienās un piektdienās līdz pat 26. jūnijam notiks vēl atlikušās ieplanotās atlases kārtas, un šobrīd vēl pieejami 60 starta laiki. Latvijas fināla pirmo trīs vietu ieguvēji pārstāvēs valsti Baltijas reģiona finālā 25. jūlijā.

The Drivers’ Fuel Challenge 2015 02