Liepājnieki tūristus vizinās ar jauniem “Mercedes-Benz Tourismo” autobusiem

Mercedes-Benz Tourismo Liepajai 1

Ar mērķi nodrošināt pasažieriem ērtu un drošu pārvietošanos tūrisma maršrutos, AS “Liepājas autobusu parks” meitasuzņēmums SIA “Rumba Tours” papildinājis savu auto parku ar diviem jaunākās paaudzes pasažieru autobusiem “Mercedes-Benz Tourismo”.

“Jauno autobusu iegāde ir daļa no AS “Liepājas autobusu parks” meitasuzņēmuma SIA “Rumba Tours” stratēģiskā plāna izpildes – nodrošināt kvalitatīvus pasažieru pārvadājumus, izmantojot jaunu, mūsdienīgu un komfortablu tehniku,” stāsta Māris Ārbergs, AS “Liepājas autobusu parks” valdes priekšsēdētājs.

Būtiska “Mercedes-Benz Tourismo” inovācija ir jaunā tipa sēdekļi,

kuros izmantotā moduļu sistēma sniedz praktiski neierobežotas kombinācijas iespējas autobusiem. Tagad “Tourismo” autobusi pieejami ar jaunajiem Travel Star Xtra (TSX) sēdekļiem, kas pirmo reizi tika izmantoti 2010.gadā autobusā “Travego”. Vieglo apdares materiālu izmantošana sēdekļos samazinājusi 12 metru garā trīszvaigzņu tūrisma autobusa svaru aptuveni par 70 kg. Pirmo reizi sēdekļu spilveni balstās uz sistēmu, kas nodrošina to vieglu noņemšanu, lai veiktu tīrīšanu un atjaunošanu.

“Mercedes-Benz Tourismo” tiek ražots rūpnīcā Turcijā. Autobusiem ir pieejami Euro5 un Euro6 motori, kas aprīkoti ar inovatīvo Mercedes-Benz BlueTec tehnoloģiju, sniedzot 354 Z/S, 408 Z/S vai 428 Z/S lielu jaudu, atkarībā no izvēlēta motora modeļa.

Birkas: