„MAN” laiž klajā jaunu starppilsētu busu

Man_intercity_1

Kompānijas „MAN Truck and Bus” Turcijas filiālē, kas atrodas Ankaras pievārē, notikusi jaunā starppilsētu autobusa modeļa „Lion’s Interсity” pirmizrāde.

Tas ir nozīmīgs papildinājums „MAN” autobusu saimē, kas pievienojas abiem pārējiem jaunās paaudzes modeļiem – „Lion’s Сity” un „Lion’s Coach”.

„Intecity” ir izgatavots, izmantojot „MAN” moduļu platformu. Pateicoties tai, izdevies saīsināt laiku, kas nepieciešams atšķirīgas komplektācijas autobusu montāžai, kā arī optimizēt ražošanas izmaksas.

man_prezentoval_avtobus_lions_intercity_5

„Lion’s Interсity” tiek piedāvāts ar diviem virsbūves garumiem – 12 un 13 m.

Pirmajā iekārtotas 55, bet otrajā attiecīgi – 59 pasažieru vietas. Ražotāja pārstāvji uzsver, ka tas ir lieliski izmantojams arī kā skolas autobuss. Pasažieru iekāpšanu un izkāpšanu atvieglo salona vidusdaļā novietotas platas dubultdurvis. Turklāt salons ir piemērots invalīdu ratiņu pārvadāšanai, un vajadzības gadījumā ieejas mezgls var tikt aprīkots ar hidraulisko pacēlāju.

Virs sēdekļiem atrodas plaukti pasažieru mantām, bet zemgrīdas bagāžas nodalījumu maksimālais apjoms ir 6,4 m3.

„Lion’s Intercity” par spēka agregātu kalpo „Euro6” standartiem atbilstošs „D08” saimes sešcilindru turbodīzelis ar 290 ZS jaudu. Tas var tikt komplektēts ar sešpakāpju mehānisko vai automātisko pārnesumkārbu.

man_prezentoval_avtobus_lions_intercity_2

Sevišķu vērību „MAN” ir veltījuši drošībai. Šis šobrīd ir pirmais tirgū pieejamais starppilsētu autobuss, kas pilnībā atbilst „ECE R66.02” virsbūves stingrības standartam (tas stāsies spēkā tikai 2017. gadā). Visi sēdekļi ir aprīkoti ar drošības jostām, aktīvās drošības pamata paketē ietilpst ABS, ASR komplektā ar gaitas stabilitātes sistēmu (ESP), bet opciju listē pieejama arī avārijas bremzēšanas sistēma, pretapgāšanās sistēma, dinamiskās stabilizācijas programma u.c. jaunākās paaudzes elektroniskie asistenti.

Birkas: