„MAN“ prezentē jauno „TG” paaudzi

tgx_2_highway_bumper_19809

Vācu kravas automašīnu, komerctransporta un autobusu ražotājs „MAN Truck&Bus AG“ turpina savu nosprausto „Trucknology“ attīstības ceļu, laižot klajā jauno „TG“ sēriju.

„MAN TG“ modeļu saimē ietilpst jau iepriekš zināmās „TGL“, „TGM“, „TGS“ un „TGX“ līnijas smagās kravas automašīnas, taču tagad tai ir pievienojies arī jaunākais brālis „TGE“, kas piemērots mazāku kravu pārvadāšanai.

Jaunie „TG“ sērijas vezumnieki Latvijas tirgū būs pieejami 2017.gada pavasarī,

bet jau rīt, 20.decembrī pirmais jaunās paaudzes pārstāvis būs aplūkojams arī Latvijā. „MAN“ pārstāvniecība SIA „Avar Auto“ svinīgā atklāšanas ceremonijā plašākai auditorijai prezentēs jauno „MAN TGX“ seglu vilcēju, dodot iespēju to apskatīt gan potenciālajiem klientiem, gan visiem citiem interesentiem.

tgx_performanceline_23633

Kompānijas „MAN“ inženieri ik dienu nenogurstoši strādā pie tā, lai radītu aizvien spēcīgāku darba instrumentu. Pateicoties jaunajai „Trucknology“ paaudzei uzņēmuma radītie kravas automobiļi tiek padarīti aizvien ekonomiskāki, efektīvāki  un komfortablāki.

Kā ziņo ražotāja pārstāvji, jaunie dzinēji, kas atbilst „Euro 6c“ standartam, apvienojumā ar jaunās paaudzes pārnesuma kārbām un lielāku griezes momentu nodrošinās līdz pat 6,35% degvielas patēriņa samazinājumu, vienlaikus saglabājot to pašu dinamisko braukšanu, ko jau apstiprinājuši veiktie „MAN Efficient Line3“ testa braucieni Vācijā.

Jauna multimediju sistēma, „bluetooth“ savienojamība diviem mobilajiem telefoniem sniegs paplašinātas iespējas moderno tehnoloģiju cienītājiem.

Tāpat arī komfortablo un uzticamo „MAN“ papildinās dinamisks eksterjers un uzlabots salona apdares materiālu toņu salikums.

Birkas: