Mazs rūķītis ar lielām spējām

Volvo_ec20_1

Viens no vadošajiem celtniecības tehnikas ražotājiem „Volvo Construction Equipment” ir prezentējis jaunu D sērijas miniekskavatoru „EC20D”.

Zviedru konstruktori mazajā darbarūķī apvienojuši augstu funkcionalitāti un videi draudzīgas tehnoloģijas. Turklāt ražotāja pārstāvji uzsver, ka, pateicoties visu svarīgāko mehānismu ērtai sasniedzamībai, „EC20D” apkalpošana ir ļoti vienkārša.

Tā, piemēram, automātiska brīvgaitas aktivizēšanas funkcija, kas tiek iedarbināta pēc piecām dīkstāvē pavadītām minūtēm, ļauj samazināt trokšņa fonu, kā arī par ietaupīt līdz 10% degvielas.

„EC20D” maksimālā celtspēja ir 542 kg,

kas ir lielisks rādītājs šādas klases ekskavatoram.

Volvo-EC20D_1

Atjautīgi izveidota, intuitīva vadības sistēma kombinācijā ar lielisku darba frontes pārskatāmību ļauj operatoram vienkārši kontrolēt visus procesus, bet uzlabota vibrāciju un skaņas izolācija padara komfortablāku viņa darba vidi.

Vienkāršota agregātu noņemšanas/pielikšanas sistēma nodrošina ātru un vieglu piekaramā aprīkojuma nomaiņu. Mazajam strādniekam „Volvo” ir sagatavojuši daudzveidīgu darba rīku klāstu dažādu grunts pārvietošanas operāciju veikšanai.

Birkas: