„Mercedes-Benz Actros Roadshow” viesojas Rīgā

Mercedes-Benz Actros

Ceturtdien, 11.aprīlī Rīgā noslēgsies kravas automobiļu ražotāja „Mercedes-Benz” rīkotais „Actros Roadshow” – prezentācijas brauciena tūre caur deviņām valstīm. Svaigākie „Mercedes-Benz Actros” modeļi no plkst. 10.00 līdz18.00 būs pieejami apskatei vienā no intensīvākajām tālbraucēju pulcēšanās vietām Rīgā, Uriekstes ielā 3 (“Latvijas Nafta” degvielas uzpildes stacijas teritorijā), informē „Mercedes-Benz” pārstāvis „Domenikss”.

„Mercedes-Benz Actros Roadshow” prezentācijas brauciens tika uzsākts pirms mēneša un tas noslēdzas Rīgā, pēc tam, kad tūre iepriekš jau viesojusies astoņās valstīs – Bulgārijā, Serbijā, Rumānijā, Horvātijā, Slovēnijā, Ungārijā, Slovākijā un Lietuvā, demonstrējot „Actros” modeļu priekšrocības daudziem tālbraucējšoferiem.

„Mercedes-Benz Actros Roadshow” ietvaros ikviens šoferis un interesents var veikt testa braucienu instruktora pavadībā,

lai novērtētu jaunāko „Actros” modeļus darbībā un apskatītu atpūtas kabīņu aprīkojumu, to ergonomiku un tehnisko aprīkojumu. Prezentācijas projekta ietvaros tiek uzstādīta arī īpaša informācijas kabīne, kurā pieejams plašs un detalizēts informācijas klāsts par „Actros” modeļu tehnisko specifikāciju, komplektāciju veidiem un ekonomiskajiem ekspluatācijas parametriem.

“Tālbraucēji praktiski visu darba dienu pavada ceļā, automobilī, tāpēc iepazīšanos ar jaunākajiem „Mercedes-Benz Actros” modeļiem rīkojam šoferu vienā no ierastajām pieturvietām Rīgā. Pētījumi pierādījuši, ka atpūties autovadītājs ir ne tikai labāks un atbildīgāks satiksmes dalībnieks, bet arī vadot automobili patērē līdz pat diviem litriem mazāk degvielas uz 100 km,” uzsver SIA „Domenikss” kravas automobiļu tirdzniecības un mārketinga vadītājs Aivis Zapereckis.

„Mercedes-Benz Actros” jaunākā paaudze tika prezentēta 2011.gadā. Salīdzinot ar iepriekšējiem modeļiem tā izceļas ar labāku vadāmību, augstāku drošību, lielāku komforta līmeni, samazinātu degvielas patēriņu un izplūdes gāzes daudzumu, kā arī zemākām ekspluatācijas izmaksām. „Actros” piedāvā jauna dizaina ergonomiskās kabīnes ar plašu salonu.

Birkas: