Minhenē oficiāli prezentēts jaunais „Volvo FMX”

Volvo FMX 03

„AutoMedia.lv” jau irepriekš vēstīja, ka 15.aprīlī Minhenē, celtniecības izstādē „BAUMA” tiks prezentēts jaunais „Volvo FMX”. Nu tas ir noticis – būvdarbiem īpaši paredzētajam kravas automobilim ir daudz inovāciju.

„Volvo Trucks” pārstāvji, tai skaitā kompānijas vadītājs Klāss Nilsons, prezentācijā klāstīja, ka jaunā FMX izstrādes laikā uzmanības centrā bijuši dažādos būvdarbos iesaistīta kravas automobiļa vadītāja ikdienas darba apstākļi un centieni tos uzlabot.

Jaunā „Volvo FMX” ražošana Eiropas klientiem sāksies 2013.gada septembrī.

Salīdzinājumā ar iepriekšējo FMX modeli jaunajam ir pārbūvēta kabīne un veiktas inovācijas gan tehniskajā jomā, gan kabīnes ergonomikā. Kabīne ir veidota no augstas elastības tērauda. Visas priekšējās konstrukcijas sastāvdaļas ir izstrādātas no jauna, un liela to daļa ir pārvietota, lai padarītu jauno „Volvo FMX” spēcīgāku skarbajos būvdarbu apstākļos.

Galvenokārt būvindustrijas vajadzībām paredzētajam automobilim līdzīgi kā smagsvara kravas vilcējiem tagad ir pieejama „Dynamic Steering” stūres sistēma, kas, papildināta ar elektropastiprinātāju, atvieglos manevrēšanu lēnā gaitā un šauros apstākļos.

Volvo FMX 02

Viens no jaunā FMX uzlabojumiem ir aizmugurējā pneimobalstiekārta, kas nodrošina uzlabotu komfortu vadītājam, labāku riteņu saķeres spēju, kā arī optimāla klīrensa saglabāšanu, kad auto slogots ar kravu. Turklāt „Volvo Trucks”, izlaižot jauno FMX, klientiem piedāvā arī apmācību komplektu, kas ir īpaši izstrādāts būvdarbiem paredzēto automobiļu vadītājiem.

„Lielākā daļa jauno funkciju ir izstrādātas, lai palielinātu kravas automobiļa produktivitāti un izturību, kas šajā jomā klientiem ir ļoti svarīgi. Piemēram, jaunā pneimobalstiekārta nodrošina izcilu vadāmību un ir īpaši pielāgota būvdarbiem,” teicis Klāss Nilsons.

Volvo FMX 04

Birkas: