„Mitsubishi Canter” ar brīvdienu māju

Mitsu_canter_1

Vācu kompānija „Bimobil”, kas jau 40 gadus specializējas kemperu izgatavošanā klientiem, kam patīk ceļojumi prom no civilizācijas, izgatavojusi portatīvo brīvdienu māju uz „Mitsubishi-Fuso Canter 4×4” bāzes.

Modelis ieguvis apzīmējumu „Bimobil EX 460”. Uz „Mitsubishi Canter” robustās šasijas no sendviču tipa paneļiem uzbūvēts dzīvojamais modulis, kurā paredzētas četras ceļinieku vietas. Kā jau pieklājas klasiskas koncepcijas kemperim, arī šeit ierīkots ērts virtuves bloks, garderobe, dušas kabīne un biotualete. Zem divvietīgajām gultām noglabātas divas ūdens tvertnes – 220-litrīga svaigam ūdenim un 120 l notekūdeņu uzkrāšanai.

Mitsu_canter_4

Būtiski, ka kravas nodalījumu kopējais apjoms sastāda 1,5 m3.

„Mitsubishi-Fuso Canter 4×4” pilnpiedziņas sistēma ar aizmugurējās ass pašbloķējošo diferenciāli, 320 mm klīrenss un īsās pārkares (piebraukšanas leņķis ir 35 grādi!) nodrošina šai ceļojumu mājai salīdzinoši labu caurgājību. Turklāt, pateicoties kompaktajai kabīnei un īsajai (3415 mm) riteņu bāzei, automobilis izceļas ar lielisku manevrētspēju. Tā apgriešanās rādiuss ir tikai 7,45 m.

Mitsu_canter_3

„Bimobil EX 460” par spēka agregātu kalpo trīslitrīgs turbodīzelis ar 175 ZS jaudu un 430 Nm griezes momentu. Tas ļauj automobilim ar 6,5 t kopējo masu justies pārliecinoši gan uz asfalta, gan nobraucot no tā.

Mitsu_canter_2