Nāk klajā jaunie dvīņi „Trafic” un „Vivaro”

Renault_4

Šovasar „Renault” laidīs apritē jaunās paaudzes „Trafic” modeļu saimi, turpinot veiksmes stāstu vienam no saviem vispopulārākajiem modeļiem. Tāpat kā līdz šim tirgū būs pieejams arī tā dubultnieks „Vivaro”, marķēts ar „Opel” zīmi.

Opel_vivaro

Jaunajam „Trafic” raksturīgs spēcīgs un dinamisks dizains. Priekšā goda vietu ieņem liels, statenisks logo, kas raksturīgs „Renault” jaunajai korporatīvajai identitātei. Uz tā fona „Opel” logotips dvīņubrāļa fasādē izskatās stipri necilāks.  Platie un slaikie priekšējie lukturi piešķir automobilim iespaidīgu izskatu, savukārt slīpais vējstikls rada skaidru robežu ar dzinēja pārsegu. Plašas gaisa ieplūdes atveres un korpusa krāsas apdares josla starp abiem režģiem rada viegluma iespaidu, bet robustums ir saglabāts ar aptverošu priekšējo buferi.

Pateicoties modeļu klāsta izcilajai daudzveidībai, „Trafic/Vivaro” var pielāgot katra biznesa vajadzībām. Piedāvājumā ir 270 dažādas konfigurācijas – divi virsbūves augstumi, divi garumi, tas iespējams kā piegādes furgons, kravas platforma (ar trīsvietīgu kabīni), apkalpes kabīne (ar divām sēdekļu rindām) un minibuss. Bet papildu aprīkojuma risinājumus vēl piedāvā specializētā apakšvienība „Renault Tech”.

Automobiļa aprīkojumā būs augsti efektīvs jaunākās paaudzes „Renault” 1.6 dCi (R9M) dzinējs. Tas pieejams divās versijās – ar vienu maināmas ģeometrijas turbokompresoru, kas rada vairāk nekā 1 l/100 km lielu ietaupījumu, un versijā ar diviem turbokompresoriem, kura degvielas patēriņš nepārsniedz 6,0 l/100 km robežu. Abi izceļas ar ātru reakciju, uzsākot braukšanu, un lielāku griezes momentu zemu apgriezienu diapazonā, kas nodrošina enerģisku paātrinājumu pat tad, kad transportlīdzeklis ir pilnībā piekrauts.

Jaunās paaudzes „Trafic/Vivaro” tiks ražots „Renault” Sanduvilas rūpnīcā,

kur līdz šim tika izgatavotas augstākās klases pasažieru automašīnas. Lai pārceltu furgona ražošanu uz Franciju, rūpnīcā veikta vērienīga rekonstrukcija, kas prasījusi investīcijas vairāk nekā 230 miljonu eiro apmērā.

Renault_Trafic_2

Birkas: