„Nissan” vieglais vezumnieks izbrauc Eiropā

nissannt500

Japāņu ražotājs „Nissan” Avilas rūpnīcā (Spānijā) gatavojas sākt vieglās klases kravas automobiļa „NT 500” jaunās paaudzes izlaidi.

„NT 500” startēs kravas automobiļu kategorijā ar pilno masu no 3,5 līdz 7,5 tonnām. Mašīnas šasijai būs iespējami pieci dažādi bāzes garumi. Atkarībā no biznesa specifikas klienti varēs izvēlēties divu vai trīs asu variantu, tostarp pēdējam būt arī modifikācija ar vienu paceļamu aizmugures asi.

„NT 500” aprīkojumā paredzēts trīslitrīgs četrcilindru dīzeļdzinējs, kas, protams, atbildīs „Euro 6” ekoloģiskajiem normatīviem. Motoram tiks piedāvāts divās jaudas versijās – ar 150 un 176 ZS. Bāzes komplektā būs sešpakāpju mehāniskā pārnesumkārba, bet 7,5-tonnīgajam variantam tiks piedāvāta arī automātiskā transmisija.

Automobilis ieguvis jaunu, mūsdienīgu kabīnes dizainu.

„Nissan” pārstāvji uzsver, ka kvalitatīvāki interjera apdares materiāli, kā arī pārdomāts iekārtojums, tostarp lielākas durvju kabatas, plaukts pie griestiem virs priekšējā loga, trīs galdiņu kaskāde un speciāla A4 formāta niša dokumentiem, padarījuši ērtāku auto vadītāja darba vidi. Lielais stiklojuma laukums nodrošinās plašu panorāmas pārskatāmību, veicot manevrus.

„Nissan” jaunā vieglās klases vezumnieka standarta aprīkojumā tiek solīta brīvroku atslēga, radio/CD atskaņotājs ar USB pieslēgvietu, vadītāja gaisa drošības spilvens un kruīza kontrole ar maksimālā ātruma ierobežotāju. Par papildu samaksu mašīnu varēs aprīkot ar GPS, pasažiera drošības spilvenu un dažādiem specifiskiem kravu pārvadājumiem nepieciešamiem atribūtiem.

Pirmā jauno „Nissan NT 500” partija nonāks tirdzniecībā septembrī/oktobrī.

Birkas: