Par „Caterpillar“ pārstāvi kļuvis „Avesco“

Foto: Caterpillar

Kopš 1. oktobra industriālās tehnikas ražotāja „Caterpillar“, drupināšanas iekārtu ražotāja „Metso Minerals“ un būvniecības tehnoloģiju ražotāja „SITECH“ pārstāvniecību Baltijas valstīs pārņēmis Šveices koncerns „Avesco AG“.

Savukārt par šo kompāniju oficiālo pilnvaroto pārstāvi Latvijā kļuvis „Avesco SIA“.

Līdz šim (kopš 1999.gada) „Caterpillar“ Latvijā pārstāvēja Somijas „Wihuri Oy“ grupas meitas uzņēmums „Witraktor“. Taču tagad to iegādājies „Avesco AG“.

„Avesco“ mērķis Latvijā nākamajos gados ir paplašināt „Caterpillar“, „Metso“ un „SITECH“ zīmolu ietvaros sniegto pakalpojumu pieejamību un pilnveidot klientu apkalpošanu, par prioritāti izvirzot klientu intereses un vajadzības. Uzņēmuma pārstāvji uzsver, ka „Witraktor“ noslēgtie klientu apkalpošanas, sadarbības un atbalsta līgumi, kā arī citas saistības

paliek spēkā ar līdzšinējiem nosacījumiem.

„Avesco AG“ ir dibināts 1869.gadā. Tā galvenā mītne atrodas Langentālē. Jau vairāk nekā 85 gadus uzņēmums ir „Caterpillar“ oficiālais pārstāvis Šveicē.

Pusotra gadsimta laikā kompānija ir spējusi saglabāt savas raksturīgās tradīcijas, vienlaicīgi nodrošinot attīstību un izaugsmi. Šobrīd tās īpašnieki un attiecīgi arī „Caterpillar“ pārstāvniecības vadītāji Kristofs Ammans un Daniela Ešlimana-Šneidere pārstāv attiecīgi 5. un 6. paaudzi ģimenē, kura visus šos gadus profesionāli vada uzņēmuma kolektīvu, saglabājot vērtību nepārtrauktību.

2015.gadā „Avesco AG“ Šveicē pārdeva 3000 jaunas un 800 lietotas tehnikas vienības un nodrošināja 50 000 tehnikas nomas līgumu izpildi.

Birkas: